Program "Bezpieczna Rodzina". Jaki propozycje ma Lewica dla Polski i Polaków? O tym mówili dzisiaj politycy Lewicy podczas konferencji prasowej w Krośnie. Weź udział w naszej ankiecie.
Politycy Lewicy odwiedzają dzisiaj (2 sierpnia) Podkarpacie z programem "Bezpieczna Lewica". Polityczki i politycy Lewicy tego dnia odwiedzają Sanok, Krosno, Mielec i Nisko.

W konferencji prasowej w Krośnie wzięli udział przewodniczący Koalicyjnego Klubu Parlamentarnego Lewicy poseł Krzysztof Gawkowski, wiceprzewodniczący tego Klubu poseł Tomasz Trela, sekretarz Klubu Lewicy poseł Dariusz Wieczorek, oraz posłanka Katarzyna Kretkowska i posłowie: Jacek Czerniak, Marek Dyduch, Arkadiusz Iwaniak, Przemysław Koperski, Marcin Kulasek i podkarpacki poseł Lewicy Wiesław Buż.

- Odwiedzamy wszystkie regiony w Polsce. W planach mamy odwiedzić 100 miast i miasteczek w całym kraju. Chcemy wysłuchać ich uwag, propozycji, rozmawiając twarzą w twarz i przekazując im nasz program i nasze zamierzenia. W Polsce dziejej się bardzo dużo złego. Mamy problem energetyczny, problem pomocy społecznej, mamy wojnę za wschodnią granicą. My mamy też propozycje, jak zmieć tą złą sytuację - stwierdził poseł Wiesław Buż.

O tym, co obiecywało Prawo i Sprawiedliwość w kampaniach wyborczych, a co jest obecnie oraz o programie "Bezpieczna Rodzina" mówił poseł Krzysztof Gawkowski:


Problemy samorządów w obecnych czasach poruszył w wystąpieniu poseł Tomasz Trela. Mówił też o propozycjach Lewicy dla samorządów:


Sprawy społeczne dotyczące środowiska kobiet oraz ochrony zdrowia przedstawiła Dorota Olko z Partii Razem:


Z kolei projekt dla seniorów przedstawił poseł Arkadiusz Iwaniak:


Posłanka Katarzyna Kretkowska mówiła o "gorącym" ostatnio temacie, czyli o problemie energetycznym i dopłatach do węgla:


{rrrpolls}98{rrrpolls}

Po zakończeniu konferencji prasowej, politycy Lewicy udali się na miasto, gdzie rozmawiali z mieszkańcami o problemach i przekazywali informacje o swoim programie dla Polski i Polaków.

Zobacz zdjęcia z konferencji:

Zobacz zdjęcia

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.