17 maja na stadionie lekkoatletycznym przy ulicy Bursaki w Krośnie odbył się "I Memoriał pamięci Krzysztofa Gierlasińskiego", nauczyciela wychowania fizycznego w "Szpetnarze".
Społeczność Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Krośnie uczciła pamięć Krzysztofa Gierlasińskiego, wieloletniego nauczyciela wychowania fizycznego, kibica siatkówki, inicjatora wielu imprez sportowych dla młodzieży.

Zdjęcie Krzysztofa Gierlasińskiego

Krzysztof Gierlasiński zmarł 8 maja 2021 roku na trasie Biegu Konstytucji 3 Maja zorganizowanego w Rydzowie w powiecie mieleckim.

I Memoriał pamięci Krzysztofa Gierlasińskiego

- Krzysiu, bo tak do niego zwracaliśmy się w pracy, dał się poznać jako wspaniały pedagog, wychowawca, przyjaciel. Jako osoba, która słowem pouczała a czynem pociągała rzeszę młodych osób. Od jego śmierci minął rok, jednak w pamięci nauczycieli, pracowników, a także uczniów i absolwentów pozostaje ciągle żywy. Myślę, że tak zostanie - powiedziała Agata Betlej, zastępca dyrektora ZSP nr 2 w Krośnie.

I Memoriał pamięci Krzysztofa Gierlasińskiego

Na cześć Krzysztofa Gierlasińskiego 17 maja zorganizowano sportowy memoriał na stadionie lekkoatletycznym przy ulicy Bursaki.

I Memoriał pamięci Krzysztofa Gierlasińskiego

Uczniowie, a także nauczyciele rywalizowali w dwóch konkurencjach - biegach sztafetowych i zawodach nordic walking. Wynik nie był ważny, ważna była wspólna zabawa i pamięć o Krzysztofie. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Zobacz zdjęcia

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.