Kierująca samochodem osobowym wjechała do rowu w Leśniówce.
Do zdarzenia doszło około godz. 11:30 w Leśniówce w gminie Chorkówka.

Kierująca samochodem osobowym jadąc w kierunku Faliszówki na łuku drogi straciła panowanie nad kierownicą i wjechała do przydrożnego rowu. Do zdarzenia przyczyniły się drobne kamienie rozsypane po remoncie drogi.

wypadek w Leśniówce

Na miejsce zdarzenia zadysponowano strażaków z Krosna i Kobylan. Jeszcze przed ich przybyciem w pośpiechu uszkodzony samochód został usunięty z rowu. Kobieta trafiła pod opiekę przybyłej na miejscu załogi karetki pogotowia.

wypadek w Leśniówce

Przybyli na miejsce policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

wypadek w Leśniówce

wypadek w Leśniówce

~Pogromca mitow!!!

25-08-2017 21:28 11 12

Witam testowałem ten odcinek drogi ze średnią prędkością 55km/h. I domyślam się ze chcielibyście wiedzieć jak mi poszło??? nie uwierzycie ale pokonałem go bezpiecznie i bez żadnych obaw ze mógłbym wylądować w rowie! wiec w tym i w większości przypadków powodem jest szybkość i brawura a przede wszystkim ludzka głupota!!! informuje zmądrzejcie, bo póki co mamy jeszcze wakacje i na drogach można często spotkać dzieciaki!!!!! dzięki Bogu ze ich w tamtym miejscu nie było. A co to oznaczeń robot drogowych to nikt o to nie zadbał i nie oznaczył remontowanego odcinka (nie mądrzy ludzie)
Odpowiedz

versailles

25-08-2017 20:36 13 11

:lol: Śmieszą mnie te Pretensje do "KAMYCZKÓW" na drodze.
Jak byś jechał jeden z drugim przepisowo odnośnie do terenu zabudowanego i nieco jeszcze zwolnił wobec ostrego zakrętu to byś w rowie nie lądował. Jechałem tam wczoraj i dzisiaj i jakoś problemu z kamyczkami nie miałem, ale jak się jedzie na "rympał", to....... 8)
Odpowiedz

~oliopii

25-08-2017 20:25 11 10

A to miały być bezpieczne wakacje...
Odpowiedz

~Staszek

25-08-2017 18:23 13 7

Osoba poszkodowany powinna starać się o odszkodowanie od instytucji odpowiedzialnej za te zaniedbana , jechalem tą drogą i od razu sobie pomyślałem że ktoś może sobie na robić biedy , brak odpowiedniego oznakowania może być dużym argumentem do starania się o odszkodowanie.
Odpowiedz

~Hahajks

25-08-2017 16:25 13 8

Hmm ciekawe czemu mnie to nie dziwi ! Wczoraj jechałam tamtą drogą i to jest coś strasznego , lepsze te dziury niz te kamyczki .
Odpowiedz

~?

25-08-2017 16:18 15 7

Nie wiem kto o zdrowych zmysłach zezwolił na tak wielkie zaniedbanie przy remoncie. Pozostały żwir powinien być zmieciony z drogi, a jeśli to zbyt wiele dla naszych władz, to powinien przynajmniej pojawić się znak informujący o żwirze na drodze. Ciekawe ile jeszcze osób skończy w rowie z tego powodu.
Odpowiedz

~Fhfjig

25-08-2017 15:59 11 10

Ten remont to jest jakaś masakra. Jechałem dzisiaj tamtędy i też dużo nie brakło a bym wypadł z drogi
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.