Hania jako pierwszy noworodek powitała nowy 2020 rok w krośnieńskim szpitalu.
Sylwestrowa noc dla niektórych rodziców okazała się wyjątkowa. Gdy za oknem strzelały jeszcze fajerwerki, na świecie pojawiła się Hania. Przyszła na świat po godz. 2 w nocy w środę 1 stycznia w krośnieńskim szpitalu. Był to poród rodzinny, w którym uczestniczył ojciec.

Świeżo upieczonych rodziców - Alicję i Grzegorza Sysoł z Kopytowej odwiedzili dzień później goście - Starosta Krośnieński Jan Pelczar i dyrektor krośnieńskiego szpitala Piotr Czerwiński. Nie przyszli "z pustymi rękami", oprócz życzeń starosta wręczył kwiaty i bon o wartości 1000 zł na zakupy a dyrektor szpitala wyprawkę dla dziewczynki.

Ten niezwykły czas jest wart upamiętnienia, dlatego miłym prezentem dla szczęśliwych rodziców był również bon o wartości 400 zł na sesję zdjęciową, ufundowany przez Studio Kołyska Alicja Oleś.

Hania w chwili urodzenia ważyła 4820 g i mierzyła 60 cm. Otrzymała 10 punktów w skali Apgar. W domu czeka na nią rodzeństwo, dwóch braci i siostra.

W 2019 roku w krośnieńskim szpitalu przyszło na świat 1116 dzieci.

Szczęśliwym rodzicom gratulujemy!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

Zobacz zdjęcia


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.