Jan Rodzinka i Beata Kandefer to zwycięzcy Biegu "Czas Niepodległej" rozegranego w Kopytowej.
W sobotę 11 sierpnia ulicami Kopytowej (gmina Chorkówka) rozegrany został Bieg "Czas Niepodległej".

Impreza miała na celu przede wszystkim uczczenie pamięci walczących o wolną i niepodległą Polskę i była częścią projektu obchodów 100-lecia niepodległości zorganizowanego przez Parafię pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego w Kopytowej i Szkołę Podstawową im. Jana Pawła II w Kopytowej.

Na starcie biegu mimo niesprzyjającej pogody stanęło 12 zawodniczek i zawodników. Najszybciej wśród kobiet ponad 3 kilometrową trasę pokonała Beata Kandefer z Korczyny, kolejne miejsce zajęły Weronika Kołek z Kopytowej i Elżbieta Świeboda z Jedlicza. Wśród mężczyzn najszybszy był Jan Rodzinka ze Zręcina (spośród wszystkich zawodników uzyskał najlepszy czas), przed Bogumiłem Krzysztyniakiem z Kopytowej i Mateuszem Kurowskim ze Zręcina.

Puchary zwycięzcom wręczali Maria Kurowska - Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego, Andrzej Koniecki - Wójt Gminy Chorkówka, st. bryg. Mariusz Bieńczak - Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Krośnie.

Zobacz zdjęcia

~żegcok

12-08-2018 14:29 11 9

gratulacje Kopytowa, my też zaczynaliśmy od kilkunastu osób w biegu "żegleckim"
Odpowiedz

~kolega

12-08-2018 10:44 9 11

Nadchodzą wybory więc i Wójt zaczął się sportem interesować :-)
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.