W najbliższą niedzielę (10 września) w Kopytowej odbędzie się największy w regionie turniej piłkarski dla dzieci - Liga Lokalizacji.
Liga Lokalizacji jest zorganizowana przez Akademię Piłkarską BardoMed, która prowadzi treningi w 20 miejscowościach - Krośnie, Gorlicach oraz 18 mniejszych lokalizacjach, także w naszej gminie - w Zręcinie i Kopytowej.

Liga lokalizacji to turniej bez precedensu na skalę krajową. W II edycji odbywającej się w 2017 roku występuje ponad 500 zawodników w wieku od 4 do 12 lat. Akademia Piłkarska BardoMed jako jedyna daje możliwość gry wszystkim dzieciom bez względu na poziom umiejętności. To wyróżnia Akademie od innych szkółek.

Zapraszamy w niedzielę na stadion Polonii Kopytowa. Rozgrywki będą się toczyły od samego rana do wieczora.

Liga Lokalizacji Kopytowa

Ruszył wrześniowy nabór do wszystkich grup Akademii, która prowadzi zajęcia dla dzieci z rocznika 2013 i starszych. Zapraszamy na pierwszy trening testowy.
Oprócz treningów Akademia stwarza możliwości gry w Lidze Lokalizacji Akademii oraz turnieje zewnętrzne dla reprezentantów, którzy rywalizują na arenie wojewódzkiej i ogólnopolskiej.

Zapisy na trening testowy pod numerami
668-103-266 Jakub Popielarz
603-583-903 Damian Pasterkiewicz
www.kapbardomed.pl
www.facebook.pl/kapkrosno
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

~opozycja

13-09-2017 06:08 12 12

rusza zegar wyborów samorządowych. Do końca kadencji wójtów i (bez) radnych zostało 400 dni.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.