W IV kolejce Krosball Masters, Polonia Kopytowa pokonała Domix Brzozów 6:3.
Domix Brzozów - Polonia Kopytowa 3:6

17' Mleczko Konrad, 20',37' Brajewski Jakub - 31',48' Dziadosz Jakub, 32',33' Munia Wojciech, 38' Kozubal Arkadiusz, 44' Łukaszewski Maciej

Domix Brzozów zagrał świetnie pierwszą połowę po której prowadził 2:0. Najpierw Konrad Mleczko, a później ładnym lobem na bramkarzem Kuba Brajewski dali dwubramkowe prowadzenie. Po przerwie Polonia Kopytowa wyszła odmieniona i w 3 minuty odwróciła losy spotkania. Najpierw Kuba Dziadosz celnie przymierzył lewą nogą, a nastepnie dwukrotnie Wojtek Munia, który swoją agresywną grą zmusił obrońców do błędów i wykorzystał nadażające się okazje. Domix jeszcze wyrównał wynik spotkania, za sprawą mającego dobry dzień Kuby Brajewskiego, ale później sprawy w "swoje nogi" wziął najlepszy na placu Kuba Dziadosz, który najpierw świetnie obsłużył podaniem Maćka Łukaszewskiego, a później indywidualną akcją położył bramkarza i ustalił wynik spotkania.

żółta kartaka - Wojtowicz Grzegorz (Domix)