Sukcesem zakończyły się nocne poszukiwania w Kopytowej zaginionego mężczyzny. 87-latek cierpiący na chorobę Alzheimera został odnaleziony.
Mężczyzna zaginął w niedzielę w miejscowości Kopytowa (Gmina Chorkówka), ostatnio był widziany około godziny 19-tej. Ponieważ poszukiwania podjęte "na własną rękę" przez najbliższych mężczyzny nie przyniosły skutku zaginięcie zgłoszono policji.

W poszukiwania 87-latka cierpiącego na chorobę Alzheimera zaangażowano strażaków ochotników z okolicznych jednostek, policjantów i ratowników GOPR.

WideoJuż po kilkudziesięciu minutach od rozpoczęcia poszukiwań mężczyzna został odnaleziony przez druhów z OSP Kopytowa. Leżał w wysokiej trawie, w uskoku pomiędzy łąkami. Poruszając się o lasce prawdopodobnie potknął się i nie mógł wstać o własnych siłach.

Mężczyzną zajęli się GOPRowcy i przewieźli go na przyczepce ratunkowej dopiętej do quada pod dom gdzie przejęli go ratownicy medyczni z wezwanej karetki pogotowia.

Na szczęście 87-latek był w bardzo dobrej kondycji i nie wymagał pomocy medycznej, pozostał w domu pod opieką rodziny.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.