Chłopcy ze Szkoły Podstawowej w Kopytowej zajęli II miejsce w rejonowych zawodach w mini piłkę ręczną w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Zawody rozegrane zostały w Krośnie, w Szkole Podstawowej nr 7.

W turnieju spotkały się najlepsze drużyny z czterech powiatów Jasło gr., Krosno gr., strzyżowskiego i krośnieńskiego czyli reprezentanci SP nr 7 w Krośnie, SP nr 2 w Jaśle, SP w Konieczkowej i SP w Kopytowej.

Nasi chłopcy pokazali, że aby świetnie grać, nie trzeba trenować w klubie sportowym, czy mieć na ławce rezerwowych kilkunastu wartościowych zmienników. "Wystarczy" talent i ogromne serce do gry. Zdobywcy dwóch pierwszych miejsc, czyli uczniowie Krośnieńskiej siódemki i naszej szkoły powalczą w marcu w półfinałach o awans do zawodów wojewódzkich.

Serdecznie gratulujemy wspaniałej postawy i bardzo dobrego wyniku. Życzymy powodzenia na kolejnym turnieju!

Naszą szkołę reprezentowali:
Buczyński Jakub, Buczyński Kacper, Czekański Bartłomiej, Huczwa Jakub, Krzysztyniak Bogumił, Łukaszewski Maciej, Paszek Filip, Sajdak Gabriel.

Opiekunem drużyny jest mgr Barbara Węgrzynowska.

ZSP w Kopytowej