Dzisiejszy dzień jest dla nas szczególny, otrzymujemy prezent, na który pokolenia uczniów naszej szkoły czekały 101 lat. Od ubiegłego roku budowa sali stała się faktem a dziś już możemy się w niej spotkać - mówiła w czasie oficjalnego otwarcia nowej sali gimnastycznej Renata Niepokój, dyrektor Zespołu Szkół w Kopytowej.
W uroczystości wzięli udział uczniowie, nauczyciele, mieszkańcy, władze gminy i wielu zaproszonych gości. Przemawiając wszyscy życzyli uczniom wielu sukcesów sportowych. Dzieci i młodzież uświetniły imprezę występami artystycznymi.

Sala została wybudowana obok Zespołu Szkół w Kopytowej i jest połączona z budynkiem szkoły łącznikiem-przewiązką. Część sportowa ma wymiary 25,08x13m, powierzchnia użytkowa to ponad 617m2. W budynku sali znajdują się również m.in. magazynki sprzętu, przebieralnie, łazienki i pokoje nauczycieli. Na piętrze sali gimnastycznej znajduje się antresola, obok budynku kilkanaście miejsce postojowych dla samochodów osobowych.

Zobacz zdjęcia


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.