Kobylany. Trzy pasażerki hondy z obrażeniami ciała zostały przetransportowane do szpitala.
Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło dziś (09.07) po północy w lesie w Kobylanach (gmina Chorkówka), na drodze łączącej Chorkówkę z Kobylanami.

Jak wskazują ustalenia kierujący pojazdem marki Honda, jadąc od strony Chorkówki zatrzymał samochód w lesie poza jezdnią z włączonymi światłami i wysiadł z niego w celu załatwienia potrzeby fizjologicznej. W tym momencie z przeciwnego kierunku nadjechał kierujący samochodem marki Audi i po wyjściu z zakrętu stracił orientację, zgubił drogę i uderzył w zaparkowaną hondę.

wypadek w Kobylanach

Uderzona w przód honda przejechała tyłem kilkanaście metrów i zatrzymała się częściowo poza jezdnią. W zaparkowanym samochodzie znajdowały się trzy pasażerki.

WIDEO

Na miejsce wypadku zadysponowano strażaków zawodowych z JRG Krosno oraz druhów ochotników z OSP Kobylany. Na miejsce przybyły także dwie karetki pogotowia oraz dwa patrole policji.

Trzy pasażerki hondy zostały z obrażeniami ciała przetransportowane do szpitala. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego wypadku.