Kobylany. Trzy pasażerki hondy z obrażeniami ciała zostały przetransportowane do szpitala.
Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło dziś (09.07) po północy w lesie w Kobylanach (gmina Chorkówka), na drodze łączącej Chorkówkę z Kobylanami.

Jak wskazują ustalenia kierujący pojazdem marki Honda, jadąc od strony Chorkówki zatrzymał samochód w lesie poza jezdnią z włączonymi światłami i wysiadł z niego w celu załatwienia potrzeby fizjologicznej. W tym momencie z przeciwnego kierunku nadjechał kierujący samochodem marki Audi i po wyjściu z zakrętu stracił orientację, zgubił drogę i uderzył w zaparkowaną hondę.

wypadek w Kobylanach

Uderzona w przód honda przejechała tyłem kilkanaście metrów i zatrzymała się częściowo poza jezdnią. W zaparkowanym samochodzie znajdowały się trzy pasażerki.

WIDEO

Na miejsce wypadku zadysponowano strażaków zawodowych z JRG Krosno oraz druhów ochotników z OSP Kobylany. Na miejsce przybyły także dwie karetki pogotowia oraz dwa patrole policji.

Trzy pasażerki hondy zostały z obrażeniami ciała przetransportowane do szpitala. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego wypadku.

Zobacz zdjęcia

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.