Począwszy od godziny 6 wczorajszego ranka do dziś do godziny 6 policjanci na krośnieńskich drogach realizowali działania pn."Alkohol i Narkotyki". Prowadzona akcja jest jedną z wielu policyjnych inicjatyw, aby na naszych drogach było bezpiecznie.
"Alkohol i narkotyki" - to nazwa policyjnych działań, których głównym celem jest eliminowanie z ruchu drogowego kierujących, którzy za kierownicę wsiedli po spożyciu alkoholu lub środków odurzających.

Akcja realizowana była na drogach Krosna i powiatu krośnieńskiego. Kontrole prowadzone były w 20 punktach. W działania zaangażowanych było 18 policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego krośnieńskiej komendy oraz 4 funkcjonariuszy z podległych jej komisariatów. Policjanci skontrolowali stan trzeźwości 550 kierujących .

Podczas kontroli prowadzonej na drodze powiatowej w miejscowości Kobylany (gmina Chorkówka) policjanci z krośnieńskiej drogówki zatrzymali do kontroli kierującego samochodem osobowym, którego sposób jazdy wskazywał, że może być nietrzeźwy.48-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego został przebadany urządzeniem na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna miał około 1,4 promila alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali nietrzeźwemu mężczyźnie prawo jazdy i nie dopuścili do go dalszej jazdy. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Dukli.

~laky

04-12-2016 10:51 2 1

może to ten co renówką jezdzi
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.