W niedzielne popołudnie doszło do zderzenia motocykla z samochodem osobowym w Kobylanach niedaleko kościoła. Poszkodowana została pasażerka z motocyklu.

W niedzielę około 16:20 jadący od strony Nienaszowa (pow. jasielski) motocyklista wraz z pasażerką otarł się o bok jadącej z naprzeciwka Mazdy 323F. W wyniku otarcia motocyklista zjechał do rowu. Poszkodowana została pasażerka jednośladu, która została przewieziona do szpitala.

W działaniach ratowniczych brały udział dwa zastępy z JRG PSP Krosno, OSP Kobylany, pogotowie i policja. Ruch drogowy na czas działań ratowniczych odbywał się wahadłowo.

~nick

09-09-2014 13:16 2 4

Swoją drogą motocykli jeździ w tej chwili bardzo dużo a wiadomo jak 90% z nich się na drodze zachowuje. "Ścigacze" wyją jak jakieś psy a "choppery" trzaskają tak że ludzi budzą i stawiają na równe nogi. Postawić patrol to połowa mandaty za prędkość, reszta zabrane dowody rejestracyjne za decybele!!!
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.