Szczęśliwy traf sprawił, że w porę udzielono pomocy nietrzeźwemu mieszkańcowi gminy Chorkówka. Leżącego na śniegu mężczyznę w Kobylanach znalazł w nocy przypadkowy przechodzień, który natychmiast zawiadomił Policję. W tym czasie temperatura wynosiła -27
W niedzielę, kilkanaście minut po godz. 1, dyżurny krośnieńskiej Policji odebrał zgłoszenie o znalezieniu na terenie Kobylan mężczyzny, który przemarznięty spał na śniegu. Po chwili na miejscu byli już, pełniący służbę w tym rejonie, policjanci z posterunku w Chorkówce. Funkcjonariusze pomogli mężczyźnie wejść do radiowozu, aby w ten sposób mógł się ogrzać i wezwali karetkę pogotowia. Ustalili także, że jest to 63-letni mieszkaniec gminy Chorkówka, który wracał do domu z zakrapianego alkoholem spotkania.

Mężczyzna może mówić o ogromnym szczęściu, bowiem w czasie interwencji zamontowany w radiowozie termometr wskazywał -27oC. Najwyraźniej 63-latek nie leżał na śniegu zbyt długo i lekarz nie stwierdził u niego żadnych odmrożeń. Ostatecznie mężczyzna został doprowadzony do swojego miejsca zamieszkania.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.