Delikatesy Centrum Zręcin

• klient
  • klient Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
5 lata 4 miesiąc temu #775 przez klient
klient stworzył temat: Delikatesy Centrum Zręcin
pogłupieli z tymi cenami, głogowska juz ponad 30 zł na kilogram :huh:

• obcy
  • obcy Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
5 lata 4 miesiąc temu #785 przez obcy
obcy odpowiedział w temacie: Delikatesy Centrum Zręcin
:pinch: dokladnie, a juz nie mówiąć o produktach coraz wieksze są terminy które przepadają a produkty dalej leżą na półkach
  • gienia
  • gienia Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
5 lata 2 miesiąc temu #841 przez gienia
gienia odpowiedział w temacie: Delikatesy Centrum Zręcin
co tam ceny przynajmniej nikt w sklepie nie pije piwa!! a np. w Żeglcach nagminne jest to że w sklepie pije sie piwko i nikt na to nie zwraca uwagi!! czy tak wolno?? chyba nie no ale sklep w Żeglcach widocznie jest na innych prawach! do niedawna nawet zmienił nazwę (obecnie groszek) więc myślałam że w koncu będe mogła iść na normalne zakupy, ale niestety dalej muszę przepychac się między piwoszami!!! tragedia zróbcie coś z tym
  • hehe
  • hehe Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
5 lata 2 miesiąc temu #847 przez hehe
hehe odpowiedział w temacie: Delikatesy Centrum Zręcin
co to za nowa pracownica chodziła tak spocona po Delikatesach dzisiaj :laugh: :laugh: :laugh:
  • xyz
  • xyz Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
5 lata 1 miesiąc temu #862 przez xyz
xyz odpowiedział w temacie: Delikatesy Centrum Zręcin
czuje że niektóre komentarze stronniczo dodają znajomi,rodzina lub właściciele groszka...
  • lololo
  • lololo Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
3 lata 11 miesiąc temu #1765 przez lololo
lololo odpowiedział w temacie: Delikatesy Centrum Zręcin
w sparze jest duzo lepsza obsluga a w szczegolnosci panie na miesie bo w centrum to tylko potrafia obgadywac innych zamiast zajac sie robota.jak nie ma lkientow to niech sobie gadajaale kilkadni temu bylam jako jedyna klientkana stoisku miesnym ajedna pani sobie myla szybe druga wykladala towar a ja stoje i czekam kiedy jakas laskawa pani mnie obsluzy,to nie do pomyslenia zeby takie rzeczy byly w sparze a potem sie dziwia ze ludzie wola spar,przede wszystkim obsluga a potem towar sie liczy,jak kierowniczkanie zwroci uwagi tym babom wrednym na miesie to tak bedzie caly czas i ludzie pojda w pizdu

Zasilane przez Forum Kunena