Treningi pływania na basenie w Turaszówce

• Treningi pływania
  • Treningi pływania Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
2 lata 10 miesiąc temu #2269 przez Treningi pływania
Treningi pływania na basenie w Turaszówce został stworzony przez Treningi pływania
Jest ktoś zainteresowany wspólnymi treningami pływania na basenie w Turaszówce wieczorami pon-pt po 20, sobota,niedziela po 17? Zapraszam wszystkich chętnych. Osoby umiejące pływać mogą liczyć na trening z elementami sprintu, wytrzymałościowymi, doszkolenie stylów. Dla osób nie umiejących pływać pokazanie, nauka podstaw stylów i później dołączenie do treningów z grupą.
Pływam (szybko) w białym czepku klubu Masters Krosno. W razie czego pytać o Konrada.
  • Chętna
  • Chętna Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
2 lata 8 miesiąc temu #2315 przez Chętna
Odpowiedział Chętna na temat Treningi pływania na basenie w Turaszówce
Byłam kiedyś i nie znalazłam tego czepka. Może coś więcej?
  • Chętna
  • Chętna Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
2 lata 8 miesiąc temu #2355 przez Chętna
Odpowiedział Chętna na temat Treningi pływania na basenie w Turaszówce
czekam biały czepku...
  • więcej informacji
  • więcej informacji Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
2 lata 7 miesiąc temu #2449 przez więcej informacji
Odpowiedział więcej informacji na temat Treningi pływania na basenie w Turaszówce
Hej jak chcesz to możesz pisać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i odpowiem na pytania.
Mam tatuaże na ramionach. Można też pytać ratowników, oni wskażą mnie.
  • dalsza odpowiedź
  • dalsza odpowiedź Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
2 lata 7 miesiąc temu #2450 przez dalsza odpowiedź
Odpowiedział dalsza odpowiedź na temat Treningi pływania na basenie w Turaszówce
Pływam w klubie Masters: http:// www. masters.krosoft. pl
Treningi z trenerem są we wtorki i czwartki o 20. Można przyjść, poparzyć popływać z nami. Osoby z klubu też wskażą mnie w razie czego.
Zasilane przez Forum Kunena