Śmietnisko w Chorkówce

• Anonim
  • Autor
  • Gość
  • Gość
1 rok 4 miesiąc temu #2510 przez Anonim
Odpowiedział Anonim na temat Śmietnisko w Chorkówce

Jo napisał: Żona sołtysa nie wiele zrobiła dla Chorkówki, będąc wójtem gminy a właśnie z Chorkówki była, sołtys tez nie wiele robi w porównaniu do innych miejscowości. Za to teraz jeszcze chcą spieprzyc to co jest i ludzia smrodu narobić, jak ktoś nie wie czym to pachnie, w Krosnie niech zapytaja albo w Odrzykoniu bo ludzie niezbyt są zachwyceni

Racja, wszyscy robią przed wyborami, a jak już siądą przy korycie tylko chłam odpada.
Dobrego nie robią nic za to złego owszem.
Zniszczyli szkołę w Chorkówce, przedszkole przenieśli, bo wojt będzie potrzebował na swoje cele zarobkowe lokalu. W szkole ścisk masakra, a jeszcze dwie klasy dojdą.
Od tego roku znów łaczone klasy będą.
Jak poszliśmy do wójta w tej sprawie, powiedział że sam się uczył w łaczonych i zrobił zaoczne studia - widać właśnie jaka mądrość z niego płynie po tej łączonej edukacji.
Pani Lodzia Liwosz tylko wójtowi klaska..trzeba było spróbować na tym śmiesznym zebraniu wiejskim o coś zapytać zaraz wydzierała się że to wójt ma rację. Ręka rękę myje...ale niech jej smierdzi..blisko mieszka.
Tylko że niektórzy gowno jak rodzynkę zjedzą aby się przypodobać władzy..żenada.

A to jak śmierdzi to wiem, bywam w Jedliczu..smród i syf..a Sołtys się zarzeka że tam różami i konwaliami pachnie.

A wiecie co jest śmieszne, że niby ogłoszenie było o pół ludzi o tym nie wie. Wszytko w tajemnicy, a ogłoszenie po fakcie, jak zaklepane.
Jak im nie wstyd takie przekręty robić, z kogo próbują baranów zrobić, z NAS czy z SIEBIE?
  • Dariusz
  • Autor
  • Gość
  • Gość
1 rok 4 miesiąc temu #2511 przez Dariusz
Odpowiedział Dariusz na temat Śmietnisko w Chorkówce
To ładna wizytówka gminy będzie 300m od orlika i gminy gdzie są organizowane różne imprezy np biesiady, i jest też wysokie ryzyko negatywnego wpływu na środowisko naturalne ze szczególnym uwzględnieniem wód gruntowych oraz wpływie na zdrowie i życie mieszkańców co też może spowodować znaczący spadek cen nieruchomości, a co do wójta to mam na dzieję że to już jego ostatni rok na tym stanowisku "Bo co to za ptak co własne gniazdo kala" dziwię się tylko sołtysowi i radnym którzy nie tak jak wójt są mieszkańcami tej miejscowości no chyba ze mają w tym jakiś interes. Nie mogę pojąć jak można ludziom zrobić takie świństwo za rok może go już nie być, a odór pozostanie. LUDZIE OBUDŹCIE SIĘ!!!!!!!
  • Gosia
  • Autor
  • Gość
  • Gość
1 rok 4 miesiąc temu #2512 przez Gosia
Odpowiedział Gosia na temat Śmietnisko w Chorkówce

Dariusz napisał: To ładna wizytówka gminy będzie 300m od orlika i gminy gdzie są organizowane różne imprezy np biesiady, i jest też wysokie ryzyko negatywnego wpływu na środowisko naturalne ze szczególnym uwzględnieniem wód gruntowych oraz wpływie na zdrowie i życie mieszkańców co też może spowodować znaczący spadek cen nieruchomości, a co do wójta to mam na dzieję że to już jego ostatni rok na tym stanowisku "Bo co to za ptak co własne gniazdo kala" dziwię się tylko sołtysowi i radnym którzy nie tak jak wójt są mieszkańcami tej miejscowości no chyba ze mają w tym jakiś interes. Nie mogę pojąć jak można ludziom zrobić takie świństwo za rok może go już nie być, a odór pozostanie. LUDZIE OBUDŹCIE SIĘ!!!!!!!

Najwyższa pora na pobudkę. Masz 100 % racji.

I właśnie wyszły dwa kłamstwa którymi nas wójt i sołtys uraczył na pseudozebraniu.

Wójt stwierdził, że spalarni w Krośnie nie będzie bo jest w Sanoku i nie potrzeba,...tymczasem nie ma bo w 2015 roku chcieli zrobić, ale był protest.
Sołtys twierdził, że w Jedliczu był i rozmawiał z mieszkańcami którym wysypisko się podoba..a wczoraj w TV podawali że w Jedliczu protestują.

BARDZO BRZYDKO KŁAMAĆ DROGI SOŁTYSIE I WÓJCIE.

Masz rację Dariusz. Mam nadzieję że to ich ostatnie podrygi u władzy. Działają na niekorzysć gminy.

Owszem mają w tym znakomity finansowy interes, dlatego kłamią i ściemniają, żeby postawić na swoim.
  • Stop Wysypisku w Chorkówce
  • Autor
  • Gość
  • Gość
1 rok 3 miesiąc temu #2513 przez Stop Wysypisku w Chorkówce
Odpowiedział Stop Wysypisku w Chorkówce na temat Śmietnisko w Chorkówce
Proponuję dołączyć się do strony na facebooku www.facebook.com/NIE-Wysypisku-śmieci-w-...ce-1430682440330192/ i zebrać grupę, która jeśli urośnie - będzie może miała cokolwiek do powiedzenia w tej sprawie.
Razem mam nadzieję, że pokonamy śmieciowy pomysł, robiąc wszystko, aby nie zniszczyć tej pięknej okolicy robalami, zapachem i siłą rzeczy chorobami 'cywilizacyjnymi' szczególnie tych najmłodszych, bo chemia jaka tam będzie schowana pod górami śmieci plus oprysk swoje na pewno zrobi - a już w szczególności dla pracowników tam przebywających za 'godziwe' pieniądze.

Jeszcze raz podaję link: www.facebook.com/NIE-Wysypisku-śmieci-w-...ce-1430682440330192/ i zapraszam do dyskusji oraz wdrażania nie tylko suchej rozmowy - ale i namacalnych akcji protestu, petycji, wezwania pomocy z rynku mediów - radio/tv, dosyłania zdjęć czego można się spodziewać po takim ruchu w tej miejscowości itd. Wierzę w to, że uda się odrzucić ten pomysł, choćby był już w zaawansowanej fazie wdrożenia. Nie można pozwolić na to, aby tworzono w dobie dzisiejszej technologii tylko zwykłego składowiska!
  • Sabcia
  • Autor
  • Gość
  • Gość
1 rok 3 miesiąc temu #2514 przez Sabcia
Odpowiedział Sabcia na temat Śmietnisko w Chorkówce
Super pomysł. Tylko trzeba mocnej grupy, fanpage musi się rozrosnąć. Wtedy można umawiać TV itp. Trzeba stronę rozpromować, zanim będzie za późno, dotrzeć do dużej ilości osób.
Jeżeli ludzie faktycznie mają mózgi na pewno powinni zainteresować się problemem. Nie tylko Chorkówka, bo skutki będą i dla okolicznych wsi, a przede wszystkim dla ludzi.

Tylko boję się, że wójt się przed niczym nie cofnie, bo złożył wniosek z 3 innymi gminami i obawia się po wycofaniu, że będzie musiał karę zapłacić.
  • smietnik
  • Autor
  • Gość
  • Gość
1 rok 3 miesiąc temu #2515 przez smietnik
Odpowiedział smietnik na temat Śmietnisko w Chorkówce
"FUnpagiem" chcecie walczyć...hahaha.....buuu już sie woj boi :P
Zasilane przez Forum Kunena