Śmietnisko w Chorkówce

• Śmietnisko w Chorkówce
  • Śmietnisko w Chorkówce Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
2 tygodni 2 dni temu #2498 przez Śmietnisko w Chorkówce
Śmietnisko w Chorkówce stworzył temat: Śmietnisko w Chorkówce
Oczywiście Chorkówka ma za zgodą wójta stać się śmietniskiem podkarpacia. Ciekawe czy wójt pomyslał ile robactwa się tam namnoży, jak to cuchnąć będzie oraz że będą tam groźne dla zdrowia odpady...Do roboty. Dziś o 17 zebranie nie można się zgodzić. Niech sobie wójt zrobi śmietnisko w szczepańcowej...Nie tam zakłada dla dzieci plac zabaw u nas śmieci zrzuca.
Mam tam działkę graniczącą, z całą pewnością zgody Panu Wójtowi nie wyrażę.

• Ba
  • Ba Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
2 tygodni 1 dzień temu #2499 przez Ba
Ba odpowiedział w temacie: Śmietnisko w Chorkówce
taa wczoraj zebranie było. Wójt miał przekupionych ludzi, którzy mieli krzyczeć że wszystko ok. Sołtys żona sołtysa i radny, który siedzi w sklepie i pije non stop piwo...Wójt miał świetną mowę, szkoda że nie potrafił wyjaśnić ile zielonego będa przyjmować i na jaką skalę będzie smród.
Stwierdzil że nie było wczesniej zebrania bo to nie interes społeczny..porażka.
I że obwieszczenie było na chorkowka.net jakoś go nie mogę znaleźć..się skasowało samo czy co ???
z góry wszystko było przesądzone
Wójt się boi że jak go mieszkańcy nie poprą to musi zapłacic odszkodowanie gminom z którymi składał wniosek.
Wszystko było zaklepane, nawet niezgoda mieszkańców nic nie zrobi.
  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
2 tygodni 1 dzień temu #2500 przez Anonim
Anonim odpowiedział w temacie: Śmietnisko w Chorkówce
O co chodzi z tym śmietniskiem. Mieszkam w Żeglcach i nic o tym nie słyszałem. To ma być w Chorkówce, w którym miejscu?
  • herbu jakiegoś
  • herbu jakiegoś Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
2 tygodni 1 godzinę temu #2501 przez herbu jakiegoś
herbu jakiegoś odpowiedział w temacie: Śmietnisko w Chorkówce
Sołtys, żona sołtysa i radny, podobnie jak wójt, wszyscy herbu zielona koniczynka?
Jakoś mnie to nie dziwi.
No comment.
  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
1 tydzień 4 dni temu #2502 przez Anonim
Anonim odpowiedział w temacie: Śmietnisko w Chorkówce
A może ktoś konkretnie napisać o co chodzi ?
W którym miejscu jakie odpady itp ?
  • Gosiek
  • Gosiek Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
1 tydzień 4 dni temu #2503 przez Gosiek
Gosiek odpowiedział w temacie: Śmietnisko w Chorkówce

Anonim napisał: A może ktoś konkretnie napisać o co chodzi ?
W którym miejscu jakie odpady itp ?

Na łąkach tak gdzie niegdyś oczyszczalnie ścieków była w Chorkówce. 200 metrów od najbliższego domu i 300 od planowanego orlika.
Śmieci wszystkie - zielone odpady, akumulatory, chemia, baterie, wszystko

Wójt twierdzi że będzie pachnieć a śmieci będą róże porastać. To niech sobie postawi śmietnik w Szczepańcowej.

Wyjasniłam wczesniej o co chodzi ale komentarz nie spodobal się moderacji i go usunęli. Jasne wszyscy klaskajmy jak wójt karze, a będzie u siebie place zabaw robić, a u nas śmietniki. wystarczy że sołtys z żona klaskają a przecież mają bronić interesów mieszkanów wsi..bronią swoich portfeli.

Zasilane przez Forum Kunena