Orzeł Faliszówka występ w Turnieju o Puchar Starosty nie może zaliczyć do udanych. Reprezentanci Gminy Chorkówka nie wyszli z grupy, wygrywając jeden z dwóch meczy fazy grupowej. Co ciekawe, Turniej zakończył się skandalem, ostanie spotkanie nie zostało dokończone, jedna z drużyn w ramach protestu przeciw nieobiektywnemu sędziowaniu zeszła z boiska.

Gminę Chorkówka reprezentował Orzeł Faliszówka - zwycięzca Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Chorkówka. W drodze losowaniu znalazł się w grupie C z LKS Głowienką i Iwonką Iwonicz.

Pierwsze spotkanie Orzeł pewnie wygrał 3:0, w drugim uległ Iwonce Iwonicz 1:2 i tym samym przygodę z Turniejem zakończył na fazie grupowej.

Grupa C
Orzeł Faliszówka - LKS Głowienka 3:0
Orzeł Faliszówka - Iwonka Iwonicz 1:2
LKS Głowienka - Iwonka Iwonicz 0:4

W Turnieju nie obeszło się bez skandalu. Trzeci i decydujący mecz o końcowej klasyfikacji Turnieju zakończył się po kilku minutach. Po zdobyciu bramki przez zawodników Przełęczy sędzia główny wskazał na środek boiskach. Tuż przed wznowieniem gry skonsultował swoją decyzję z sędzią bocznym i niespodziewanie odgwizdał 'spalonego'. Juniorzy Przełęczy w ramach protestu przeciw nieobiektywnemu sędziowaniu zeszli z boiska. Po wielu minutach pertraktacji Turniej został zakończony. Spotkanie zostało zweryfikowane jako walkower 3:0 na korzyść Iwonki Iwonicz.

Szczegółowe wyniki i fotorelacja ze spotkań finałowych dostępna jest pod adresem: