5 czerwca Rada Rodziców i Grono Pedagogiczne ze Szkoły Podstawowej w Faliszówce zorganizowało piknik z okazji dnia dziecka, który to odbył się koło Domu Ludowego w Faliszówce.

O godzinie 11 dzieci przywitał klaun który to rozdał wszystkim słodycze i zaprosił do wspólnej zabawy.
Zorganizowano wiele atrakcji i konkurencji takich jak przedstawienia teatralne, recytacja wierszy, konkurs piosenki oraz pokaz mody. Były także zabawy z klaunem, zabawy na trampolinie, malowanie twarzy oraz m.in. przejażdżka bryczką.

Wszystkie dzieci biorące udział w konkursach zostały nagrodzone dyplomami oraz drobnymi upominkami.
Około godziny 14 dzieci mogły podziwiać występ zespołów tanecznych działających przy Gminnym Ośrodku Kultury w Chorkówce "Stokrotki" i "Day Stars"

Serdeczne podziękowania należą się dyrektorowi GOK w Chorkówce za wypożyczenie sprzętu, Małgrzacie Foremny za przygotowanie występów tanecznych oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do zorganizowania pikniku.

Zdjęcia z pikniku do obejrzenia pod adresem:

https://www.terazkrosno.pl/wiadomosci/750-piknik-z-okazji-dnia-dziecka-w-faliszowce


Ireneusz Szczepanik

admin

06-06-2014 15:42 3 1

[quote name="KLAUN"]Gdzie można obejrzeć zdjęcia skoro ich nie ma w podanym linku, chyba że chodzi tylko o te 3 które są? ;-)[/quote]
Zdjęcia są już dostępne
Odpowiedz

~KLAUN

06-06-2014 15:06 1 0

Gdzie można obejrzeć zdjęcia skoro ich nie ma w podanym linku, chyba że chodzi tylko o te 3 które są? ;-)
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.