W piątek w Draganowej odbyły się ćwiczenia jednostek OSP w Gminy Chorkówka. Scenariusz przewidywał pożar z Szkole Podstawowej.

W piątek kilka minut po godz. 13-tej w gminie Chorkówka rozległ się dźwięk syren strażackich. Ochotnicy otrzymali wezwanie do pożaru w Szkole Podstawowej w Draganowej. Po przybyciu na miejsce okazało się że trzech uczniów jest uwięzionych w budynku szkoły. Zostali ewakuowani przez strażaków i udzielono im pierwszej pomocy. Po ugaszeniu pożaru budynek przekazano dyrektor szkoły.Na szczęście wszystko to było elementem ćwiczeń gminnych jednostek OSP z terenu całej gminy Chorkówka. Pracownicy szkoły oraz strażacy przećwiczyli działania na wypadek pożaru w placówce oświatowej.

Zobacz zdjęcia: Ćwiczenia OSP w Draganowej

.

~swojak

22-11-2015 13:07 6 4

Były samochody strażackie i żuczek z OSP Draganowa wieś położona w terenie GÓRSKIM - powinni mieć samochód potrzebny do tego terenu - warto aby Gmina Chorkówka zwróciła na to !!!
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.