W sobotę 1 lipca na stadionie Tornada we Wrocance odbył się turnieju piłki nożnej o "Puchar 600-lecia Wrocanki". Rywalizowało 7 drużyn.
Rozegrany w sobotę 1 lipca turniej o "Puchar 600-lecia Wrocanki" to kolejne wydarzenie związane z obchodami 600-lecia Wrocanki. Do rywalizacji przystąpiło 7 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy.

3. Chorkówka

Najlepszym strzelcem turnieju został Radosław Stasik (Kotwica Korczyna) zdobywca 9 bramek.

Najlepszym bramkarzem wyłonionym w konkursie rzutów karnych został Michał Wojtoń (OSP Targowiska), który obronił 10 z 12 strzałów.

Pomimo trudnej dla zawodników pogody oraz nierównomiernego rozłożenia drużyn w grupach Turniej Piłki Nożnej z okazji Obchodów 600-lecia Wrocanki w pełni się udał. Zawodnicy otrzymali nagrody rzeczowe, medale oraz puchary, które zostały przekazane przez przedstawicieli Stowarzyszenia "Nasza Wrocanka" - Organizatora Turnieju - oraz przez przedstawicieli lokalnych władz: Aleksandrę Ciepielę - Zastępcę Wójta Gminy Miejsce Piastowe, Wiesława Habrata - Przewodniczącego Rady Gminy Miejsce Piastowe oraz Andrzeja Guzika - Wicestarostę Powiatu Krośnieńskiego. Towarzyszyła im ambasadorka wydarzeń sportowych Obchodów 600-lecia Wrocanki wybitna biegaczka Izabela Zatorska-Pleskacz.