52-letni mieszkaniec gminy Chorkówka dachował swoim renault w Iwoniczu. Badanie stanu trzeźwości wykazało około 2,5 promila alkoholu w jego organizmie.
Do wypadku doszło po godzinie 20:00 w dniu 26 maja w Iwoniczu na ul. Długiej.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 52-letni kierujący renaultem (mieszkaniec gminy Chorkówka) stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi, uszkadzając ogrodzenie jednej z prywatnych posesji, po czym samochód dachował. Mężczyzna podróżował sam. W wyniku zdarzenia doznał poważnych obrażeń i został przetransportowany do szpitala. Badanie stanu trzeźwości wykazało około 2,5 promila alkoholu w jego organizmie. Policjanci zatrzymali prawo jazdy mężczyzny, a kierowany przez niego samochód został odholowany na parking strzeżony. Prowadzone postępowanie pozwoli wyjaśnić szczegółowe okoliczności tego zdarzenia - poinformował w piątek podkom. Paweł Buczyński krosnieńskiej policji.

Wypadek w iwoniczu na Długiej

Na miejscu interweniowali strażacy z JRG PSP Krosno i OSP Iwonicz. Ulica Długa w Iwoniczu na czas działań służb ratowniczych była całkowicie zablokowana. Następnie przed godziną 21 wprowadzono ruch wahadłowy.

Zobacz zdjęcia z miejsca zdarzenia:

Zobacz zdjęcia

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.