Mieszkańcy, którzy chcieliby zabrać głos w debacie nad raportem o stanie Powiatu Krośnieńskiego za rok 2021, muszą zebrać co najmniej 300 podpisów i złożyć pisemne zgłoszenie.
30 maja na Sesji Rady Powiatu Krośnieńskiego odbędzie się przedstawienie raportu o stanie Powiatu Krośnieńskiego za rok 2021, a następnie debata nad tym raportem, w której udział mogą wziąć również mieszkańcy.

W debacie będzie mogło wziąć udział 15 mieszkańców powiatu krośnieńskiego, którzy spełnią warunki wyznaczone przez radę zgodnie z ustawą o samorządzie powiatowym.

Mieszkaniec, który chciałby zabrać głos w debacie nad raportem o stanie powiatu powinien najpóźniej do 29 maja złożyć do Przewodniczącego Rady pisemne zgłoszenie, poparte podpisami co najmniej 300 mieszkańców powiatu.

Po debacie radni powiatowi podejmą decyzję czy udzielą wotum zaufania dla Zarządu Powiatu Krośnieńskiego.

Szczegółowe informacje wraz z raportem o stanie Powiatu Krośnieńskiego za rok 2021 dostępne są na stronie https://spkrosno.bip.gov.pl.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.