Mateusz Szkudlarek uzupełnił skład Rady Gminy w Chorkówce. Od grudnia 2020 roku radni obradowali w 14-osobowym składzie.
Dzisiejsza (25.06) XXXVII sesja Rady Gminy Chorkówka zaczęła się od wręczenia zaświadczenia o wyborze i zaprzysiężenia nowego radnego. Ślubowanie złożył Mateusz Szkudlarek, który zastąpił w radzie zmarłą Alinę Celej.

- Bardzo chciałem podziękować mieszkańcom mojej miejscowości za oddane na mnie głosy. Będę się starał wypełniać ten mandat godnie, z szacunkiem i dla dobra ich obywateli - powiedział nowy radny tuż po otrzymaniu zaświadczenia.

Mateusz Szkudlarek

Nowy radny jest przedstawicielem okręgu wyborczego nr 11 obejmującego ulice w Świerzowej Polskiej: Graniczną, Krośnieńską, Nadbrzeżną, Polną od nr 2 do 30 parzyste, Rzeczną, Składową, Sportową i Szczepana. W wyborach zarządzonych na 13 czerwca pokonał trzech innych kandydatów.Radnemu życzymy sukcesów w działalności samorządowej.


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.