W związku z epidemią nie będą prowadzone odczyty wodomierzy w kwietniu.
W kwietniu w związku z epidemią koronwirusa nie będą prowadzone odczyty wodomierzy w miejscowościach obsługiwanych przez Wodociągi Gminne Gminy Chorkówka.

Mieszkańcy, którzy posiadające wodomierze mogą podawać ich stanów od dnia 26 marca do 2 kwietnia pod nr tel. 13 43 869 76 i 13 43 869 77 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Mieszkańcom, którzy nie podadzą odczytów we wskazanym terminie, zostanie wystawiona faktura w oparciu o dane uśrednione z poprzedniego odczytu. Faktury zostaną dostarczone bezpośrednio do skrzynek pocztowych lub za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Czynna jest Kasa Wodociągów Gminnych Gminy Chorkówka, płatności w niej można także dokonywać za pomocą kart płatniczych. Nie będą już prowadzone zbiórki pieniędzy w poszczególnych miejscowościach.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.