W związku z zagrożeniem epidemią koronawirusa w czerwcu nie będą prowadzone odczyty wodomierzy obsługiwanych przez Wodociągi Gminne Gminy Chorkówka.
Jak czytamy w komunikacie osoby, które posiadają wodomierze obsługiwane przez Wodociągi Gminne Gminy Chorkówka proszone są o przekazanie ich aktualnych odczytów pod numerem telefonu 13 43 869 76, 13 43 869 77 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Odczyty będą przyjmowane w terminie od poniedziałku 25 maja do 1 czerwca.

W przypadku nieprzekazania odczytu w ww. terminie, zostanie wystawiona faktura w oparciu o dane uśrednione z poprzedniego odczytu. Faktury zostaną dostarczone do skrzynek pocztowych lub bezpośrednio za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Nieczynna jest również kasa Wodociągów Gminnych, nie będą prowadzone zbiórki pieniędzy w poszczególnych miejscowościach.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.