5 marca odbyła się uroczystość z okazji Dnia Kobiet, zorganizowana przez Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Chorkówce.
W spotkaniu z okazji Dnia Kobiet wzięły udział delegacje kół gospodyń wiejskich i stowarzyszeń działających na terenie gminy Chorkówka. Wśród gości nie zabrakło dyrektorek szkół, kierowniczek zespołów artystycznych, sołtysek i radnych.

Jednym z nielicznych mężczyzn na sali był Bogusław Pacek, kierownik z Gminnego Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Chorkówce. - Dzień Kobiet to jest szczególne święto w tradycji mężczyzn. Kochamy kobiety, cenimy je za wszystko co robię dla nas. To święto jest dla naszych pań działających w różnych organizacjach, współpracujących z nami od wielu lat. W dniu dzisiejszym chcemy uhonorować ich pracę społeczną na rzecz upowszechniania kultury w naszej małej ojczyźnie - mówił.

W części artystycznej wystąpili podopieczni Niepublicznego Przedszkola "Misiowo" z Chorkówki, Damian Michniewski instruktor z GCKCiS oraz kabaret "Szara Eminencja".

Życzenia paniom złożył Wójt Gminy Chorkówka Grzegorz Węgrzynowski wraz z zastępcą Tomaszem Tłuściakiem i zastępcą przewodniczącego Rady Gminy Krzysztofem Markiewiczem. Panie zostały obdarowane kwiatami.

Zobacz zdjęcia

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.