Krośnieńscy policjanci zatrzymali 19-latka z gminy Chorkówka, który kierując volkswagenem uszkodził w Krośnie trzy zaparkowane samochody. Młody mężczyzna był pijany, miał około 1,6 promila alkoholu w organizmie. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.
We wtorek około godz. 13.30, oficer dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie, że na ul. Wieniawskiego w Krośnie doszło do kolizji drogowej, której sprawca oddalił się. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynikało, że kierujący volkswagenem na zakręcie drogi stracił panowanie nad pojazdem, wjechał na przykościelny parking, uszkadzając trzy stojące tam samochody. Następnie kierowca golfa oraz podróżujący z nim pasażer, pieszo oddalili się z miejsca zdarzenia. W kolizji nikt nie ucierpiał.

Policjanci rozpoczęli poszukiwania uczestników zdarzenia. Po chwili na miejscu pojawił się 19-letni mieszkaniec gminy Chorkówka, który przyznał się do spowodowania kolizji. Młody mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Badanie alkomatem wykazało około 1,6 promila alkoholu w jego organizmie. Cztery godziny później do krośnieńskiej komendy zgłosił się 20-letni pasażer golfa. Mężczyzna był pijany. Policyjny alkometr wykazał u niego około 2 promile alkoholu.

Prowadzone postępowanie pozwoli wyjaśnić okoliczności tego zdarzenia.

Zobacz zdjęcia


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.