Fotorelacja ze spotkania wigilijnego jakie odbyło się w niedzielę 16 grudnia w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Chorkówce.
Tak jak w latach poprzednich w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Chorkówce odbyło się gminne spotkanie wigilijne. Była to okazja do złożenia sobie życzeń, połamania się opłatkiem i zaśpiewania wspólnie kolęd.

Spotkanie Wigilijne w Gminie Chorkówka

Przy nakrytych wigilijnymi potrawami stołach spotkali się włodarze gminy, radni, sołtysi, przedstawiciele lokalnych organizacji, dyrektorzy szkół i wielu innych zaproszonych gości. W świąteczny nastrój uczestników spotkania wprowadzili wychowankowie Niepublicznego Przedszkola Misiowo w Chorkówce i Zespół Śpiewaczy "Chorkowianie" z Chorkówki.

Spotkanie Wigilijne w Gminie Chorkówka

Życzenia świąteczne i noworoczne złożył Przewodniczący Rady Powiatu Krośnieńskiego Andrzej Krężałek, Wiceprzewodniczący Rady Gminy Chorkówka Krzysztof Markiewicz, Wójt Gminy Chorkówka Grzegorz Węgrzynowski i Członek Zarządu Województwa Podkarpackiego Maria Kurowska.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji:

Zobacz zdjęcia


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.