Kandydaci na stanowisko wójta gminy Chorkówka na profilach społecznościowych podziękowali wyborcom.

~fb

03-11-2018 23:59 12 6

oj Pan Andrzej usunął konto? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Odpowiedz

~MRo0

24-10-2018 18:38 10 7

Było to święto demokracji, którego wynik szanuję choć z nieukrywanym żalem, że nie zdołałem przekonać niezbędnej większości do mojej wizji zarządzania gminą.

Ciekawe czy zdaje sobie sprawę gdzie popełnił błędy że uzyskał taki wynik. Po 12 latach uzyskać 37% to porażka straszna. No ale z drugiej strony skądś to się wzięło. wg mnie beznadziejna kampania i nieprzygotowana, chyba był pewny wygranej i nie przyłożył się. Ja nawet nie wiedziałem że było zebranie wyborcze w mojej miejscowości.
Odpowiedz

~Polka

23-10-2018 23:26 8 13

Należałoby juz skończyć z tym hejtem na tej stronie. Wybory są za nami, ludzie pokazali komu chcą zaufać. Wybrali i zaufali. Teraz dajmy im pracować. Zarówno nowo wybranemu wójtowi jak i radnym gminnym i powiatowym. Nie obrazajmy sie wzajemnie bo to niczemu nie służy. A tym bardziej nie obrazajmy ludzi których wybraliśmy. Bo to wlasnie my dokonalismy takiego a nie innego wyboru.
Odpowiedz

~gosia

23-10-2018 22:52 8 7

Mnie to nie dotyczy , ale mam taką nadzieję że nowy Pan Wójt zwróci uwagę na GOPS i urzędniczki które mają nieść pomoc ludziom nieszczęśliwym, kalekom itp. To co w tej naszej Gminie się dzieje , to skandal. Te panie tam urzędujące mają służyć i nieść pomoc ?
Odpowiedz

~Mieszkaniec

23-10-2018 22:15 11 8

" nie zdołałem przekonać 'niezbędnej większości' " mówi wszystko, nie mieszkańców naszej gminy, tylko 'niezbędnych' do wygrania |:)
Odpowiedz

~JaMarek

23-10-2018 21:29 10 9

Patrząc na nową radę powiatu i sejmik w których PiS ma większość i może sam rządzić to dobrze wybraliśmy. Jest szansa na szybszy rozwój naszej gminy
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.