Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że o fotel wójta gminy będzie się ubiegać trzech kandydatów.
Bardzo ciekawie zapowiada się pojedynek o fotel wójta gminy Chorkówka. Do walki stanie najpewniej trzech rywali. Żaden z nich oficjalnie nie został jeszcze zarejestrowany, ale kampania wyborcza ruszyła pełną parą.

W wyborach stratuje na pewno obecny wójt Andrzej Koniecki. Jest to jego trzecia kadencja na stanowisku wójta gminy Chorkówka. O czwartą kadencję ubiega się kandydując z własnego komitetu "Nasza Gmina Chorkówka", ale może liczyć na poparcie Polskiego Stronnictwa Ludowego, jest prezesem zarządu powiatowego PSL.

O kandydaturze Grzegorza Węgrzynowskiego mówiło się od dłuższego czasu, jednak dopiero w sobotę 15 września został on oficjalnie zaprezentowany jako kandydat na wójta. Stało się to podczas spotkania wyborczego Prawa i Sprawiedliwości w Rogach, w którym uczestniczyła wicepremier Beata Szydło (więcej o spotkaniu: Beata Szydło w Rogach. Przedstawiono ekipę "dobrej zmiany"). Grzegorz Węgrzynowski jest aktualnie sołtysem Żeglec i wiceprezesem Żegleckiego Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Żeglce "Że Chcę" a także założycielem i prezesem UKS "Jasiołeczka" Świerzowa Polska.

Start w wyborach z KWW Kukiz'15 potwierdził również Marcin Szczur, mieszkaniec Chorkówki, prywatny przedsiębiorca. W poprzednich wyborach w 2014 roku odpadł w pierwszej turze. ale uzyskał bardzo dobry wynik ponad 24 % głosów.

~koniecpolski

19-10-2018 13:40 18 22

trzeba było robić konieczny czy komiczny cała kadencję a nie pół roku kończy się era leśnych dziadków z PSL
Odpowiedz

~wwo

19-10-2018 12:35 21 18

ci z pis maja tylko w programie krytykę, i jak to nic nie jest zrobione za to jak "oni" (bo nie "on") dojdą do władzy to wszystko będzie zrobione w każdej wiosce stadion sala szkoła kanalizacja drogi i chodniki aż po nieba horyzonty...no nic tylko glosować ;) az się boje żeby nie było w naszej wiosce jak w krajowej polityce....:(
Odpowiedz

~Koko

19-10-2018 09:08 12 26

Przecież o tej stolicy gminu w Żeglcach to ktoś ewidentnie Was prowokuje i podpuszcza, nikt ze zwolenników Grześka tego nie pisze tylko ci co mu rzucają kłody pod nogi, ciągle mieszają na forum. Serio tego nie czujecie? Łykacie te głupie teksty?
Ale najlepiej zaraz się unosić obrażać i wyzywać, o to właśnie chodzi tym którzy ciągle tu prowokują.
Odpowiedz

~Koko

19-10-2018 09:04 17 23

Ależ pan wójt się rozkręcił, drogi, boisko, spotkania z nauczycielami wf i dyrektorami (dwa dni przed wyborami), uroczystość w Szczepańcowej (trzy dni przed wyborami), próba zorganizowania meczu Chorkówka – Faliszówka na nowym obiekcie (oczywiście zero pojęcia o przygotowaniu zawodników wyżej wymienionych drużyn do gry na takiej murawie). No i zorganizowana wycieczka dla swojego klanu.
Propaganda trwa, właśnie odbywa się spotkanie wójta z nauczycielami wychowania fizycznego i dyrektorami szkół, ciekawe dlaczego nie mogło odbyć się w następnym tygodniu jak już padnie rozstrzygnięcie w wyborach? No najlepiej zrobić dwa dni przed wyborami, akurat uda się jeszcze komuś zamydlić oczy i postraszyć! Dramat.
Odpowiedz

~isndh

19-10-2018 08:51 12 27

[quote name="Gromit"]BRAWA za most w Zręcinie i droge oby tak dalej Panie Koniecki głos jest pana[/quote]
Gromit ty się skąd urwałeś drogę i most robił Powiat a nie Konieczki (haha). ale tak zasług brakuje w Gminie to się pod Powiat podpina. Jeszcze dzisiaj do północy tych bzdur popiszcie. Dla mnie gdyby wybudował Pałac to nie ma głosu, już wystarczy. Daje szanse innym.
Odpowiedz

~Sabina

18-10-2018 21:09 24 14

W garści to wy macie ale wielkie G ...no stolica gminy w ŻEGLCACH chyba koło sklepu z tanim winem haha nie wiem ale obłąkanych tam nie brak
Odpowiedz

~Błekitni

18-10-2018 21:05 31 8

Grzegorz przeniesiemy GMINĘ do Żeglec jak wygramy a resztą się nie martw jesteśmy z tobą jesteś prawdziwym strategie mamy ich w garści
Odpowiedz

~Gromit

18-10-2018 21:01 31 7

No mostek super i droga ,a ten z Żeglec biegi przełajowe i inne głupoty oferuje ,deszcz pieniędzy obiecał ,PiS wyprowadzi POLSKĘ z Uni to Grzesiu WĘGRZYNOWSKI spełni obietnice dla wszystkich wiosek po równo czyli wielkie g.....no .Jego ego jest na wyrost widać że w wojsku nie był,tam wytłumaczyli by gdzie miejsce w szeregu wefista do szkoły nie do polityczki gminnej
Odpowiedz

~Gromit

18-10-2018 20:51 15 24

BRAWA za most w Zręcinie i droge oby tak dalej Panie Koniecki głos jest pana
Odpowiedz

~Sabina

17-10-2018 21:42 24 16

Głosuj cię ludzie na kogo chcecie, a Ci którzy nie pójdą głosować niech potem nie narzekają ze nikt nic nie robi itp.
....A może księdza Proboszcza z Naszej Parafii Żeglce zróbcie wójtem, on wszystko wie. ....

I będziemy mieli nowego Wójta i NOWEGO księdza Proboszcza.
Odpowiedz

~nowy1

17-10-2018 15:25 25 14

[quote name="radny -bezradny"][quote name="młody"]trzeba zmienić ten beton, szanowałem Wójta i zapewne bym na niego głosował, ale za sprawy strefy inwestycyjnej i masztu GSM zraziłem się na niego, nie chce pomóc mieszkańcom więc po co nam taki Wójt który nie słucha wyborców.[/quote]

W Szczepańcowej , szczególnie w okolicach strefy inwestycyjnej nikt na niego nie będzie głosował, a po wyborach przyszłego wójta się przypilnuje , żeby w końcu coś zrobił z tą strefą , bo się spać po nocach nie da.[/quote]

Tak trzeba z tym coś w końcu zrobić , widzę , że ktoś zaczyna pisać o tym , bo obecna władza czyli wójt ma to głęboko w poważaniu, on mieszka daleko , dzieci tez , więc nie jego problem.
Odpowiedz

~radny -bezradny

16-10-2018 16:56 22 18

[quote name="młody"]trzeba zmienić ten beton, szanowałem Wójta i zapewne bym na niego głosował, ale za sprawy strefy inwestycyjnej i masztu GSM zraziłem się na niego, nie chce pomóc mieszkańcom więc po co nam taki Wójt który nie słucha wyborców.[/quote]

W Szczepańcowej , szczególnie w okolicach strefy inwestycyjnej nikt na niego nie będzie głosował, a po wyborach przyszłego wójta się przypilnuje , żeby w końcu coś zrobił z tą strefą , bo się spać po nocach nie da.
Odpowiedz

~isndh

16-10-2018 09:54 28 11

Też mam dylemat z wyborem na Wójta nie ma na kogo zagłosować - P. Koniecki - bez szału standard to co musi robi, szumnie się chwali na swojej www, że place zabaw dla dzieci - tragedia w Machnówce plac zabaw, w Kobylanach wstyd! Czym się tutaj chwalić, sprzętem dla OSP, drogami - PiS dał środki a PSL się chwali, że tyle zrobili bo mieli z czego - wielki wyczyn. P. Grzegorz i P. Marcin - absolutnie mnie nie przekonali, cienko merytorycznie . P. Grzegorz świetny byłby jako dyrektor GOK, ale nie Wójt. P. Marcin - bez komentarza urwał się z ... Ogólnie masakra.l
Odpowiedz

~Zenio

15-10-2018 20:29 24 15

Tak zmienimy na pana Szczura dajmy mu szansę bo Węgrzynowski ze świtą to tragedia
Odpowiedz

~młody

15-10-2018 19:42 15 25

trzeba zmienić ten beton, szanowałem Wójta i zapewne bym na niego głosował, ale za sprawy strefy inwestycyjnej i masztu GSM zraziłem się na niego, nie chce pomóc mieszkańcom więc po co nam taki Wójt który nie słucha wyborców.
Odpowiedz

~wyborca 11

15-10-2018 19:34 16 22

[quote name="wyborca 11"]W tym roku nie ma na kogo głosować, jeden z PISU obieca wszystko , żeby wygrać , drugi Pan Szczur z innej nawiedzonej partii, zostaje obecny Wójt który niestety mieszkańców ma za nic, nie liczy się z mieszkańcami, chwali się inwestycjami , ale jak te inwestycje porówna się z osiągnięciami okolicznych gmin , to każdy wójt takie minimum zrobił by dla naszej gminy. Gdzie te chodniki, panie Wójcie niech się Pan zapyta własnego zięcia jak musi spacerować ruchliwa drogą , prowadzi ten wózek i dziękuje panu Bogu , że jak do pana jedzie to jakiś kierowca jeszcze go i dziecko nie potrącił. Wybudował pan stadion w Chorkówce , a niech pan powie jak wyglądają stadiony i przebieralnie w innych.
miejscowościach gminy.[/quote]

Przebieralnie są tragiczne to fakt, ale wystarczy zawodnikom postawić transporter wódki i jest dobrze
Odpowiedz

~wyborca 11

15-10-2018 19:29 13 25

W tym roku nie ma na kogo głosować, jeden z PISU obieca wszystko , żeby wygrać , drugi Pan Szczur z innej nawiedzonej partii, zostaje obecny Wójt który niestety mieszkańców ma za nic, nie liczy się z mieszkańcami, chwali się inwestycjami , ale jak te inwestycje porówna się z osiągnięciami okolicznych gmin , to każdy wójt takie minimum zrobił by dla naszej gminy. Gdzie te chodniki, panie Wójcie niech się Pan zapyta własnego zięcia jak musi spacerować ruchliwa drogą , prowadzi ten wózek i dziękuje panu Bogu , że jak do pana jedzie to jakiś kierowca jeszcze go i dziecko nie potrącił. Wybudował pan stadion w Chorkówce , a niech pan powie jak wyglądają stadiony i przebieralnie w innych.
miejscowościach gminy.
Odpowiedz

~otico

14-10-2018 20:55 11 29

[quote name="Leciwy"]Nie :D to jemu nie pykło ha ha męski zwisie :P :lol: :D :-) nalatujecie na wójta a robotę załatwiacie sobie w gminie ,to właśnie PiS,Ģrzegorz naprawde masz zaufanych ludzi wąchajä się z wójtem za twoimi plerkami nie pykło ci hahaha[/quote]
Wszyscy czekamy na robotę w gminie. Jakie to ma znaczenie za jakiego wójta? albo się ktoś nadaje do danej roboty albo nie
Odpowiedz

~emeryt

14-10-2018 19:23 21 19

[quote name="Proteinka"]Parafianie haha na pewno nie socjologie młody DUbisku ha ha ha[/quote]
Dziecko, przeczytaj co najmniej 10 razy to co zostało przez Ciebie wyskrobane a następnie przetłumacz z Waszego na polski. Dotyczy wszystkich Twoich komentarzy.
Odpowiedz

~Leciwy

14-10-2018 15:17 27 13

No gdzie te twoje poematy Panie Jacku D co zapomniał pan języka przed wójtem w Dragonowej
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.