Na godz. 09:01 PKW oficjalnie zarejestrowała 42 kandydatów na radnych w wyborach do Rady Gminy Chorkówka.
Okręg Nr 1 Bóbrka
ŚWIĄTEK Bogumił - lat 49, zamieszkały Bóbrka - KWW „NASZA GMINA CHORKÓWKA"
NIZIOŁEK Mariusz - lat 40, zamieszkały Bóbrka - KW Prawo i Sprawiedliwość
HELNARSKA Katarzyna Teresa - lat 34, zamieszkała Chorkówka - KWW KUKIZ'15

Okręg Nr 2 Chorkówka
SEKUŁA Maciej Jan - lat 51, zamieszkały Chorkówka - KWW „NASZA GMINA CHORKÓWKA"
TŁUŚCIAK Tomasz - lat 43, zamieszkały Chorkówka - KW Prawo i Sprawiedliwość
SZCZUR Marcin Łukasz - lat 34, zamieszkały Chorkówka - KWW KUKIZ'15

Okręg Nr 3 Draganowa, Sulistrowa
WIERDAK Piotr Grzegorz - lat 41, zamieszkały Sulistrowa - KWW „NASZA GMINA CHORKÓWKA"
KOZIELEC Stanisław Antoni - lat 53, zamieszkały Sulistrowa - KW Prawo i Sprawiedliwość
MUNIA Zofia Katarzyna - lat 62, zamieszkała Draganowa - KW Polskie Stronnictwo Ludowe
CHODAK-KONOP Anna Zofia - lat 45, zamieszkała Draganowa - KWW KUKIZ'15

Okręg Nr 4 Faliszówka, Poraj
CEBULA Stanisław - lat 53, zamieszkały Faliszówka - KWW „NASZA GMINA CHORKÓWKA"
JANIK Stanisław - lat 48, zamieszkały Faliszówka - KW Prawo i Sprawiedliwość
PALUCH Teresa - lat 60, zamieszkała Poraj - KW Polskie Stronnictwo Ludowe
CICHOŃ Sebastian Piotr - lat 36, zamieszkały Poraj - KWW KUKIZ'15

Okręg Nr 5 Kobylany
WIERDAK Andrzej Józef - lat 46, zamieszkały Kobylany - KWW „NASZA GMINA CHORKÓWKA"
SOLIŃSKA Maria Irena - lat 58, zamieszkała Kobylany - KW Prawo i Sprawiedliwość
WIERDAK Danuta - lat 50, zamieszkała Kobylany - KWW KUKIZ'15

Okręg Nr 6 Kopytowa *
JAKUBOWSKI Karol Marian - lat 66, zamieszkały Kopytowa - KWW „NASZA GMINA CHORKÓWKA"
BUCZYŃSKI Jacek - lat 47, zamieszkały Kopytowa - KW Prawo i Sprawiedliwość
SITAR Aleksandra - lat 62, zamieszkała Kopytowa - KWW KUKIZ'15

Okręg Nr 7 Kopytowa **
MUNIA Tomasz Radosław - lat 34, zamieszkały Kopytowa - KWW „NASZA GMINA CHORKÓWKA"
KANIA Zofia - lat 71, zamieszkała Kopytowa - KW Prawo i Sprawiedliwość

Okręg Nr 8 Leśniówka
ŁUKASZEWSKI Adam Marcin - lat 37, zamieszkały Leśniówka - KWW „NASZA GMINA CHORKÓWKA"
KOZIELEC Marek Piotr - lat 43, zamieszkały Leśniówka - KW Prawo i Sprawiedliwość

Okręg Nr 9 Szczepańcowa ***
MARKIEWICZ Krzysztof - lat 56, zamieszkały Szczepańcowa - KWW „NASZA GMINA CHORKÓWKA"
ŻOŁNA Maciej Paweł - lat 34, zamieszkały Szczepańcowa - KW Prawo i Sprawiedliwość

Okręg Nr 10 Szczepańcowa ****
MISIAK Krystyna - lat 67, zamieszkała Machnówka - KWW „NASZA GMINA CHORKÓWKA"
MAJKUT Andrzej - lat 44, zamieszkały Szczepańcowa - KW Prawo i Sprawiedliwość
SZWEDO Edward - lat 56, zamieszkały Szczepańcowa - KW Polskie Stronnictwo Ludowe
JANKOWSKA Bożena Małgorzata - lat 61, zamieszkała Machnówka - KWW KUKIZ'15

Okręg Nr 11 Świerzowa Polska *****
CELEJ Alina - lat 66, zamieszkała Świerzowa Polska - KWW „NASZA GMINA CHORKÓWKA"
SZKLARSKI Piotr Rafał - lat 37, zamieszkały Świerzowa Polska - KW Prawo i Sprawiedliwość

Okręg Nr 12 Świerzowa Polska ******
CZELNY Mieczysław Konstanty - lat 64, zamieszkały Świerzowa Polska - KWW „NASZA GMINA CHORKÓWKA"
KOZUBAL Piotr - lat 43, zamieszkały Świerzowa Polska - KW Prawo i Sprawiedliwość

Okręg Nr 13 Zręcin *******
BIAŁY Andrzej - lat 60, zamieszkały Zręcin - KWW „NASZA GMINA CHORKÓWKA"
ŻURKIEWICZ Wojciech - lat 47, zamieszkały Zręcin - KW Prawo i Sprawiedliwość
HUS Jacek - lat 25, zamieszkały Zręcin - KWW KUKIZ'15

Okręg Nr 14 Zręcin ********
JABŁECKI Zbigniew - lat 54, zamieszkały Zręcin - KWW „NASZA GMINA CHORKÓWKA"
MARKIEWICZ Mieczysław - lat 56, zamieszkały Zręcin - KW Prawo i Sprawiedliwość
RODZINKA Jan Tomasz - lat 42, zamieszkały Zręcin - KWW KUKIZ'15

Okręg Nr 15 Żeglce
MALIK Tadeusz - lat 62, zamieszkały Żeglce - KWW „NASZA GMINA CHORKÓWKA"
SKALSKA Iwona Jadwiga - lat 39, zamieszkała Żeglce - KW Prawo i Sprawiedliwość

-----------------------------
INFORMACJA DLA KANDYDATÓW i KOMITETÓW WYBORCZYCH
Na stronie chorkowka.net istnieje możliwość zareklamowania się. Oferujemy banery reklamowe, artykuły sponsorowane, wpisy na profilu Facebook oraz transmisje wideo na żywo ze spotkań i prezentacji kandydatów. Zapraszamy do kontaktu w sprawie reklamy: tel. 664 905 366 / e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
-----------------------------

* Kopytowa numery domów: 1 - 55; 187 - 239; 244; 265 - 293; 305 - 307; 309 - 317; 319 - 325 nieparzyste; od 326 do końca
** Kopytowa numery domów: 56 - 186; 240 - 243; 245 - 264; 295 - 304; 308; 318 - 324 parzyste
*** Szczepańcowa : ul. Borowa; Długa; Hutnicza; Jarzębinowa; Jaśminowa; Kościelna; Kwiatowa; Lipowa; Miodowa nr parzyste; Orzechowa nr nieparzyste; Podgórze nr od 2 do 86 parzyste i od nr 41 do 55 nieparzyste; Polna; Przemysłowa; Strażacka od nr 1 do 23 nieparzyste; Szkolna; Wrzosowa
**** Szczepańcowa : ul. Dębowa; Jaworowa; Miodowa nr 1, 3, 13; Orzechowa nr parzyste; Podgórze od nr 3 do 37 nieparzyste; Słoneczna; Strażacka od nr 2 do 32 parzyste, od nr 25 do 57 nieparzyste; Zarzecze; Zielona; Zjazdowa. Machnówka
***** Świerzowa Polska: ul. Graniczna; Krośnieńska; Nadbrzeżna; Polna od nr 2 do 30 parzyste; Rzeczna; Składowa; Sportowa; Szczepana
****** Świerzowa Polska: ul. Kmiecie; Krzywa; Nadłąkowa; Podskale; Polna od nr 3 do 55 nieparzyste; Słowika; Szkolna.
******* Zręcin: ul. Długa; Jesionowa; Karola Klobassy-Zrenckiego; Karpacka; Krzywa; Kuźnicza; Łukasiewicza od nr 1 do107 nieparzyste; Nadbrzeżna; Polna; Stawowa; Wąska
******** Zręcin: ul. Bieszczadzka; Cmentarna; Graniczna; Kamieniecka; Konopnickiej; Kościelna; Krótka; Łąkowa; Łukasiewicza od nr 4 do 82 parzyste; Nowa; Parkowa; Przylaski; Szkolna; Śliwinki; Zapłocie; Żeglecka