Na godz. 09:01 PKW oficjalnie zarejestrowała 42 kandydatów na radnych w wyborach do Rady Gminy Chorkówka.
Okręg Nr 1 Bóbrka
ŚWIĄTEK Bogumił - lat 49, zamieszkały Bóbrka - KWW „NASZA GMINA CHORKÓWKA"
NIZIOŁEK Mariusz - lat 40, zamieszkały Bóbrka - KW Prawo i Sprawiedliwość
HELNARSKA Katarzyna Teresa - lat 34, zamieszkała Chorkówka - KWW KUKIZ'15

Okręg Nr 2 Chorkówka
SEKUŁA Maciej Jan - lat 51, zamieszkały Chorkówka - KWW „NASZA GMINA CHORKÓWKA"
TŁUŚCIAK Tomasz - lat 43, zamieszkały Chorkówka - KW Prawo i Sprawiedliwość
SZCZUR Marcin Łukasz - lat 34, zamieszkały Chorkówka - KWW KUKIZ'15

Okręg Nr 3 Draganowa, Sulistrowa
WIERDAK Piotr Grzegorz - lat 41, zamieszkały Sulistrowa - KWW „NASZA GMINA CHORKÓWKA"
KOZIELEC Stanisław Antoni - lat 53, zamieszkały Sulistrowa - KW Prawo i Sprawiedliwość
MUNIA Zofia Katarzyna - lat 62, zamieszkała Draganowa - KW Polskie Stronnictwo Ludowe
CHODAK-KONOP Anna Zofia - lat 45, zamieszkała Draganowa - KWW KUKIZ'15

Okręg Nr 4 Faliszówka, Poraj
CEBULA Stanisław - lat 53, zamieszkały Faliszówka - KWW „NASZA GMINA CHORKÓWKA"
JANIK Stanisław - lat 48, zamieszkały Faliszówka - KW Prawo i Sprawiedliwość
PALUCH Teresa - lat 60, zamieszkała Poraj - KW Polskie Stronnictwo Ludowe
CICHOŃ Sebastian Piotr - lat 36, zamieszkały Poraj - KWW KUKIZ'15

Okręg Nr 5 Kobylany
WIERDAK Andrzej Józef - lat 46, zamieszkały Kobylany - KWW „NASZA GMINA CHORKÓWKA"
SOLIŃSKA Maria Irena - lat 58, zamieszkała Kobylany - KW Prawo i Sprawiedliwość
WIERDAK Danuta - lat 50, zamieszkała Kobylany - KWW KUKIZ'15

Okręg Nr 6 Kopytowa *
JAKUBOWSKI Karol Marian - lat 66, zamieszkały Kopytowa - KWW „NASZA GMINA CHORKÓWKA"
BUCZYŃSKI Jacek - lat 47, zamieszkały Kopytowa - KW Prawo i Sprawiedliwość
SITAR Aleksandra - lat 62, zamieszkała Kopytowa - KWW KUKIZ'15

Okręg Nr 7 Kopytowa **
MUNIA Tomasz Radosław - lat 34, zamieszkały Kopytowa - KWW „NASZA GMINA CHORKÓWKA"
KANIA Zofia - lat 71, zamieszkała Kopytowa - KW Prawo i Sprawiedliwość

Okręg Nr 8 Leśniówka
ŁUKASZEWSKI Adam Marcin - lat 37, zamieszkały Leśniówka - KWW „NASZA GMINA CHORKÓWKA"
KOZIELEC Marek Piotr - lat 43, zamieszkały Leśniówka - KW Prawo i Sprawiedliwość

Okręg Nr 9 Szczepańcowa ***
MARKIEWICZ Krzysztof - lat 56, zamieszkały Szczepańcowa - KWW „NASZA GMINA CHORKÓWKA"
ŻOŁNA Maciej Paweł - lat 34, zamieszkały Szczepańcowa - KW Prawo i Sprawiedliwość

Okręg Nr 10 Szczepańcowa ****
MISIAK Krystyna - lat 67, zamieszkała Machnówka - KWW „NASZA GMINA CHORKÓWKA"
MAJKUT Andrzej - lat 44, zamieszkały Szczepańcowa - KW Prawo i Sprawiedliwość
SZWEDO Edward - lat 56, zamieszkały Szczepańcowa - KW Polskie Stronnictwo Ludowe
JANKOWSKA Bożena Małgorzata - lat 61, zamieszkała Machnówka - KWW KUKIZ'15

Okręg Nr 11 Świerzowa Polska *****
CELEJ Alina - lat 66, zamieszkała Świerzowa Polska - KWW „NASZA GMINA CHORKÓWKA"
SZKLARSKI Piotr Rafał - lat 37, zamieszkały Świerzowa Polska - KW Prawo i Sprawiedliwość

Okręg Nr 12 Świerzowa Polska ******
CZELNY Mieczysław Konstanty - lat 64, zamieszkały Świerzowa Polska - KWW „NASZA GMINA CHORKÓWKA"
KOZUBAL Piotr - lat 43, zamieszkały Świerzowa Polska - KW Prawo i Sprawiedliwość

Okręg Nr 13 Zręcin *******
BIAŁY Andrzej - lat 60, zamieszkały Zręcin - KWW „NASZA GMINA CHORKÓWKA"
ŻURKIEWICZ Wojciech - lat 47, zamieszkały Zręcin - KW Prawo i Sprawiedliwość
HUS Jacek - lat 25, zamieszkały Zręcin - KWW KUKIZ'15

Okręg Nr 14 Zręcin ********
JABŁECKI Zbigniew - lat 54, zamieszkały Zręcin - KWW „NASZA GMINA CHORKÓWKA"
MARKIEWICZ Mieczysław - lat 56, zamieszkały Zręcin - KW Prawo i Sprawiedliwość
RODZINKA Jan Tomasz - lat 42, zamieszkały Zręcin - KWW KUKIZ'15

Okręg Nr 15 Żeglce
MALIK Tadeusz - lat 62, zamieszkały Żeglce - KWW „NASZA GMINA CHORKÓWKA"
SKALSKA Iwona Jadwiga - lat 39, zamieszkała Żeglce - KW Prawo i Sprawiedliwość

-----------------------------
INFORMACJA DLA KANDYDATÓW i KOMITETÓW WYBORCZYCH
Na stronie chorkowka.net istnieje możliwość zareklamowania się. Oferujemy banery reklamowe, artykuły sponsorowane, wpisy na profilu Facebook oraz transmisje wideo na żywo ze spotkań i prezentacji kandydatów. Zapraszamy do kontaktu w sprawie reklamy: tel. 664 905 366 / e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
-----------------------------

* Kopytowa numery domów: 1 - 55; 187 - 239; 244; 265 - 293; 305 - 307; 309 - 317; 319 - 325 nieparzyste; od 326 do końca
** Kopytowa numery domów: 56 - 186; 240 - 243; 245 - 264; 295 - 304; 308; 318 - 324 parzyste
*** Szczepańcowa : ul. Borowa; Długa; Hutnicza; Jarzębinowa; Jaśminowa; Kościelna; Kwiatowa; Lipowa; Miodowa nr parzyste; Orzechowa nr nieparzyste; Podgórze nr od 2 do 86 parzyste i od nr 41 do 55 nieparzyste; Polna; Przemysłowa; Strażacka od nr 1 do 23 nieparzyste; Szkolna; Wrzosowa
**** Szczepańcowa : ul. Dębowa; Jaworowa; Miodowa nr 1, 3, 13; Orzechowa nr parzyste; Podgórze od nr 3 do 37 nieparzyste; Słoneczna; Strażacka od nr 2 do 32 parzyste, od nr 25 do 57 nieparzyste; Zarzecze; Zielona; Zjazdowa. Machnówka
***** Świerzowa Polska: ul. Graniczna; Krośnieńska; Nadbrzeżna; Polna od nr 2 do 30 parzyste; Rzeczna; Składowa; Sportowa; Szczepana
****** Świerzowa Polska: ul. Kmiecie; Krzywa; Nadłąkowa; Podskale; Polna od nr 3 do 55 nieparzyste; Słowika; Szkolna.
******* Zręcin: ul. Długa; Jesionowa; Karola Klobassy-Zrenckiego; Karpacka; Krzywa; Kuźnicza; Łukasiewicza od nr 1 do107 nieparzyste; Nadbrzeżna; Polna; Stawowa; Wąska
******** Zręcin: ul. Bieszczadzka; Cmentarna; Graniczna; Kamieniecka; Konopnickiej; Kościelna; Krótka; Łąkowa; Łukasiewicza od nr 4 do 82 parzyste; Nowa; Parkowa; Przylaski; Szkolna; Śliwinki; Zapłocie; Żeglecka~wyborca

02-10-2018 11:24 1 0

Jeżeli wam jeszcze mało cyrku i upokarzania Polski w granicach i poza nimi to głosujcie na PiS i czekajcie totalnego upadku i bankructwa.
Odpowiedz

~AnnaW

29-09-2018 18:43 1 0

[quote name="Lisiniač"]Urzędnicy z Gminy Chorkówka możecie powoli pakować walizki, jak nie macie piszcie podam link do allegro w bardzo dobrej cenie i jakości, no chyba że macie.[/quote]

Czyli jednak nowa władza i nowo (swoi) urzędnicy. Czyli bez zmian.
Odpowiedz

~Lisiniač

27-09-2018 21:16 1 1

Urzędnicy z Gminy Chorkówka możecie powoli pakować walizki, jak nie macie piszcie podam link do allegro w bardzo dobrej cenie i jakości, no chyba że macie.
Odpowiedz

~Łoś super ktoś

26-09-2018 21:01 1 2

Pan Mieczysław dał by se siana a nie gość się pokazuje to na meczu to na ulicy przed wyborami, ja nie wiem kto przez tyle lat nic nie robienia ma skłonność jeszcze startować w wyborach to jest beszczelne.
Odpowiedz

~HA ha....

24-09-2018 08:57 1 0

[quote name="Kropek"][quote name="Apud"]No nie sadziłem, żę ktoś w dzisiejszych czasach głosi poglądy rodem z głębokiego PRL. Co ma wykształcenie, nawet najwyższe do mądrego sprawowania funkcji na rzecz obywateli?. Można spotkać ludzi po studiach którzy są mądrzy, uczciwi, sprawiedliwi, ale sa także ludzie porostu głupi, pusci i chciwi, zresztą tak samo jak ludzie bez wykształcenia. Samo wykształcenie jeszcze nie świadczy o mądrości człowieka, jego brak również nie świadczy o czyjejś głupocie. Jestem w szoku, po przeczytaniu tej opinii.[/quote]
Wykształcenie jest ważne! Nie ma różnicy w wiedzy i ogólnym obyciu kogoś po zawodówce i to krośnieńskiej i studiów ekonomicznych na UJ? Wg mnie jest. Wykształcenie powinno przede wszystkim wiązać się z mądrością, która jest niczym innym, jak umiejętnością zastosowania wiedzy w praktyce[/quote]
Co tam wykształcenie, czy jego brak. Dzisiaj to nawet złapani na gorącym uczynku złodzieje mogą kandydować....
Odpowiedz

~Kropek

21-09-2018 18:05 3 2

[quote name="Apud"]No nie sadziłem, żę ktoś w dzisiejszych czasach głosi poglądy rodem z głębokiego PRL. Co ma wykształcenie, nawet najwyższe do mądrego sprawowania funkcji na rzecz obywateli?. Można spotkać ludzi po studiach którzy są mądrzy, uczciwi, sprawiedliwi, ale sa także ludzie porostu głupi, pusci i chciwi, zresztą tak samo jak ludzie bez wykształcenia. Samo wykształcenie jeszcze nie świadczy o mądrości człowieka, jego brak również nie świadczy o czyjejś głupocie. Jestem w szoku, po przeczytaniu tej opinii.[/quote]
Wykształcenie jest ważne! Nie ma różnicy w wiedzy i ogólnym obyciu kogoś po zawodówce i to krośnieńskiej i studiów ekonomicznych na UJ? Wg mnie jest. Wykształcenie powinno przede wszystkim wiązać się z mądrością, która jest niczym innym, jak umiejętnością zastosowania wiedzy w praktyce
Odpowiedz

~Apud

21-09-2018 11:32 2 0

[quote name="Pan Kleks"]Etyku,ale po tej zawodówce powinno się stanąc przy tokarce,albo pracować w piekarni,a nie aspirować do władz. Ważne,żeby każdy znał swoje miejsce w szregu.[/quote]
No nie sadziłem, żę ktoś w dzisiejszych czasach głosi poglądy rodem z głębokiego PRL. Co ma wykształcenie, nawet najwyższe do mądrego sprawowania funkcji na rzecz obywateli?. Można spotkać ludzi po studiach którzy są mądrzy, uczciwi, sprawiedliwi, ale sa także ludzie porostu głupi, pusci i chciwi, zresztą tak samo jak ludzie bez wykształcenia. Samo wykształcenie jeszcze nie świadczy o mądrości człowieka, jego brak również nie świadczy o czyjejś głupocie. Jestem w szoku, po przeczytaniu tej opinii.
Odpowiedz

~wow

20-09-2018 21:02 1 1

Wow rzeklbym wiecej oni nawet nie mieszkaja w powiecie krosnienskim ziemskim, lecz w powiecie grodzkim.
Odpowiedz

~wow

19-09-2018 10:18 1 0

[quote name="zorro"]A co robi Helnarska w Okręgu Bóbrka?[/quote]
a co robi Pan Gładysz i Pan Janik startując z Gminy Chorkówka???? Czy to sa mieszkańcy naszej Gminy, czy tylko na papierze do wyborów
Odpowiedz

~etyk

19-09-2018 07:22 1 1

Panie Kleksie,w przypadku wyborów nigdzie nie jest napisane,że kandydat musi posiadać wyższe wy-
ksztalcenie,a o elekcji decyduje szacunek i zaufanie społeczne.Na to pracuje się całe życie,a nie tylko przez
pięć lat studiów.Proszę nie stygmatyzować ludzi po zawodówkach,bo większy z nich pożytek dla spo-
łeczeństwa niż z całej armii politologów,socjoloów i tym podobnych specjalistów,których III RP naprodu-
kowała w nadmiarze.
Odpowiedz

~Pan Kleks

18-09-2018 20:07 1 0

Etyku,ale po tej zawodówce powinno się stanąc przy tokarce,albo pracować w piekarni,a nie aspirować do władz. Ważne,żeby każdy znał swoje miejsce w szregu.
Odpowiedz

~zorro

18-09-2018 15:22 2 0

a co robi Helnarska w Bóbrce
Odpowiedz

~zorro

18-09-2018 15:21 1 0

A co robi Helnarska w Okręgu Bóbrka?
Odpowiedz

~Takio

18-09-2018 13:58 1 1

A jest trzeci kandydat??
Odpowiedz

~Ant

18-09-2018 13:07 2 0

Zwycięstwo obecnego pana wójta nie będzie porażką dla Grześka lub trzeciego z kandydatów będzie porażką dla całej gminy czyli teraz już nie 3,5 roku nic nie robienia a 4,5 roku nic nie robienia i pół roku przed wszystko się otwiera i oddaje.
Odpowiedz

~Takio

18-09-2018 12:13 1 1

Triton tytoń czy jak ci tam może pisior....grzesiu niech się nie podnieca bo drugiej tury nie doskoczy. Ciężki jest jak kalisony i niech się zajmie tym co umie czyli przebierankami i sportem. WÓJT go obejdzie jak dziewczyne na ulicy.... Hehe pozd pisiort
Odpowiedz

~Tyrion

18-09-2018 11:58 1 0

Podoba mi się twoja analiza ale pamiętasz jak w 2015 roku Andrzej Duda nikomu nie znamy wystartował wszyscy się śmiali. Michnik w styczniu 2015 roku powiedział, że Komorowski żeby przegrał musiałby przejechać po pijaku zakonnicę w ciąży. Teraz moim zdaniem jest podobnie pewnie nie wszyscy są idealni z PIS ale ludzie podskórnie chcą zmiany warty ponieważ ta władza jest arogancka i niewiele robi dla społeczeństwa.W naszej gminie mamy do rozwiązania problemy takie jak kanalizacja chodniki gdzie nasi sąsiedzi to dawno załatwili i idą dalej wyznaczają sobie nowe cele. Po za tym Wójt ma 60 lat i może mi powiesz że bedzie miał zapał do roboty jak Grzegorz Węgrzynowski który ma lat 42. Tylko będzie odliczał czas do emerytury. Moim zdaniem powinien nie startować bo poniesie klęskę jak w Grze o tron lord BOLTON
Odpowiedz

~Kapitan

18-09-2018 11:50 1 0

Kolego o nicku,,etyk" nie mysl blednie ze szkola zawodowa to jakies zlo, ale nie uczymy sie w niej takich rzeczy jak np. mikro i makroekonomia, analiza statystyczna, podstawy marketingu to tylko przyklady ktore wedlug mnie powinien znac kandydat na radnego i przede wszystkim WYSOKA KULTURA OSOBISTA mysle ze wiesz o co chodzi, no niestety nie moge powiedziec zeby kandydaci posiadali takowe cechy, a jestem przekonany zw w swierzowej jest grono madrych uczciwych ludzi ktorzy poprostu z tym panstwem nie chca miec nic doczynienia pozdrawiam
Odpowiedz

~Wyborca

18-09-2018 09:04 1 0

czyli to wszyscy? niestety znowu ci sami, psl zdecydował się na armię zaciężną, pis musiał kogoś wystawić i wystawił a kukiz po prostu wystawił. W Bóbrce nikt nie ma szans ze Panem Bogumiłem który już może świętować, w Chorkówce raczej nikt nie wygra z Panem Maciejem zresztą stolica gminy nie będzie chciała stracić przewodniczącego, w Draganowej jak to w Draganowej będzie ciekawie, będą iskry się sypać i piorun gdzieniegdzie uderzy znienacka, w Faliszówce będą walczyć ostro o władze, w Kobylanach nic jak zwykle nie wiadomo, w Kopytowej raczej Pan Karol i ...? W Leśniówce Pan Adam jest pewniakiem, w centrum władzy gminnej Szczepańcowej na pewno Pan Krzysztof i ... ? W Świerzowej już Pani Alina może świętować i Pan Mieczysław, w Zręcinie nowa twarz Pan Andrzej pewnie wygra a w drugim okręgu będzie zacięta walka, każdy ma szansę, a w Żeglcach nie wiadomo na kogo mieszkańcy postawią, na starą władzę czy nową
Za to walka o tron najwyższy będzie emocjonująca
Odpowiedz

~Hahaha

18-09-2018 07:43 2 3

[quote name="zenio"]..... Yhy u was w tych Zeglcach same ideały co zabawia świat z Grześkiem na czele który już się wita z "gąską" ;) i maca się z pisiorkami... A co oni takiego zrobili dla naszej gminy?? Nie liczę tych niezliczonych tablic to nawet nie poradni z PiS głosują jak im wójt karze porażka
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.