Relacja na żywo z XLIX sesji Rady Gminy Chorkówka.
Relacja na żywo z XLIX sesji Rady Gminy ChorkówkaPorządek obrad:
1. Otwarcie sesji, stwierdzenie prawomocności obrad, przyjęcie porządku obrad.
2. Przyjęcie protokołu Nr 11/XLVIII/2017 z XLVIII sesji VII kadencji Rady Gminy Chorkówka z dnia 24 października 2017 r.
3. Sprawozdanie Wójta Gminy Chorkówka z działalności międzysesyjnej.
4. Podjęcie uchwały:
a) w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowej sześcioletniej Szkoły Podstawowej im. Ignacego Łukasiewicza w Bóbrce wchodzącej w skład Zespołu Szkół i Placówek w Bóbrce w ośmioletnią Szkołę Podstawową im. Ignacego Łukasiewicza w Bóbrce wchodzącą w skład Zespołu Szkół i Placówek w Bóbrce
b) w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowej sześcioletniej Szkoły Podstawowej im. Ignacego Łukasiewicza w Chorkówce wchodzącej w skład Zespołu Szkół w Chorkówce w ośmioletnią Szkołę Podstawową im. Ignacego Łukasiewicza w Chorkówce wchodzącą w skład Zespołu Szkół w Chorkówce
c) w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowej sześcioletniej Szkoły Podstawowej w Draganowej w ośmioletnią Szkołę Podstawową w Draganowej
d) w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowej sześcioletniej Szkoły Podstawowej w Faliszówce w ośmioletnią Szkołę Podstawową w Faliszówce
e) w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowej sześcioletniej Szkoły Podstawowej w Kobylanach w ośmioletnią Szkołę Podstawową w Kobylanach
f) w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowego Zespołu Szkół Publicznych w Kopytowej, w skład którego wchodziła sześcioletnia Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kopytowej i Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kopytowej w ośmioletnią Szkołę Podstawową im. Jana Pawła II w Kopytowej
g) w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowej sześcioletniej Szkoły Podstawowej w Leśniówce obejmującej strukturą organizacyjną klasy I-III w ośmioletnią Szkołę Podstawową w Leśniówce obejmującą strukturą organizacyjną klasy I-III
h) w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowej sześcioletniej Szkoły Podstawowej w Szczepańcowej w ośmioletnią Szkołę Podstawową w Szczepańcowej
i) w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowej sześcioletniej Szkoły Podstawowej w Świerzowej Polskiej wchodzącej w skład Zespołu Szkół w Świerzowej Polskiej w ośmioletnią Szkołę Podstawową w Świerzowej Polskiej wchodzącą w skład Zespołu Szkół w Świerzowej Polskiej
j) w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowej sześcioletniej Szkoły Podstawowej im. św. Jana Kantego w Zręcinie w ośmioletnią Szkołę Podstawową im. św. Jana Kantego w Zręcinie
k) w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowej sześcioletniej Szkoły Podstawowej im. Karola Klobassy-Zrenckiego w Żeglcach w ośmioletnią Szkołę Podstawową im. Karola Klobassy-Zrenckiego w Żeglcach
l) zmieniająca uchwałę w sprawie ustalenia sieci publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Chorkówka
m) w sprawie ustalenia regulaminu określającego wysokość oraz szczegółowe warunki przyznawania nauczycielom dodatków motywacyjnego, funkcyjnego, za warunki pracy oraz innych świadczeń wynikających ze stosunku pracy, wynagradzania za godziny ponadwymiarowe i doraźne zastępstwa oraz nauczycielskiego dodatku mieszkaniowego i dodatku za wysługę lat dla nauczycieli zatrudnionych w przedszkolach, szkołach podstawowych, gimnazjach i zespołach szkół prowadzonych przez Gminę Chorkówka
n) w sprawie udzielenia dotacji przedmiotowej dla zakładu budżetowego „Wodociągi Gminne Gminy Chorkówka”
o) w sprawie zmian w uchwale budżetowej na 2017 rok
5. Sprawy różne, interpelacje, zapytania.
6. Zakończenie obrad.

~zdrowy

02-12-2017 22:45 9 8

kto tak neguje te komentarze? obóz ....? kampania w toku...
Odpowiedz

~widz

02-12-2017 12:58 6 6

[quote name="cbaa"]obraz nedzy i rozpaczy.....a wokół tyle problemów, jakoś żaden radny ich nie dostrzega ożywienie przychodzi przed wyborami !! Siedza dla kasyyyyyy!!!![/quote]
To prawda żadnych tematów, jest tak dobrze, że dobrze nam tak.
Młodzi radni bez żadnej inicjatywy, starzy wszystko mają gdzieś.
Żenada.
Odpowiedz

~cbaa

30-11-2017 19:13 11 5

obraz nedzy i rozpaczy.....a wokół tyle problemów, jakoś żaden radny ich nie dostrzega ożywienie przychodzi przed wyborami !! Siedza dla kasyyyyyy!!!!
Odpowiedz

~mr.brooks

29-11-2017 13:26 8 8

Dzięki Pandora też Cię lubię, ale jak widzisz w tej mitologii jest tylko jeden heros. Jaki mądry i elokwentny, oczytany
ale niestety tego co idzie z Mordoru nie pokona i nie zatrzyma. Ludność jemu podwładna złoży go z urzędu i przegra walkę o tron
Odpowiedz

~mie

29-11-2017 13:14 12 8

Zawsze tak sesje wyglądają? Ciasteczka, kawka, głowy spuszczone na dół, nikt o nic nie pyta, nie na uwag i wątpliwości, większych problemów na wsiach (poza dwoma)?
Odpowiedz

~Pandora

29-11-2017 12:59 7 12

[quote name="mr.brooks"]Wytrwajcie z tym wójtem, jeszcze nie cały rok. Jest potężny kandydat popierany przez wielką partię. Oczyścimy skutecznie księstwo PSL w Chorkówce. Liczymy na wasze poparcie zjednoczmy się by oczyścić stajnię Augiasza jaka jest w naszej gminie.[/quote]
Aleś Ty w Mitologii biegły...
Odpowiedz

~mr.brooks

29-11-2017 11:46 4 5

Wytrwajcie z tym wójtem, jeszcze nie cały rok. Jest potężny kandydat popierany przez wielką partię. Oczyścimy skutecznie księstwo PSL w Chorkówce. Liczymy na wasze poparcie zjednoczmy się by oczyścić stajnię Augiasza jaka jest w naszej gminie.
Odpowiedz

~MarekG

28-11-2017 16:09 4 6

Kto tak cały czas gada w tle ?
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.