Marcin Szczur z ramienia Stowarzyszenia KUKIZ'15 został powołany do Rady Programowej Polskiego Radia Rzeszów S.A. VI kadencji.
Marcin Szczur to mieszkaniec powiatu krośnieńskiego, zawodowo związany z branża inżynierii ropy i gazu, członek Stowarzyszenia Naukowo-Technicznego Inżynierów i Techników Przemysłu Naftowego i Gazowniczego. W 2014 roku kandydował na wójta gminy Chorkówka startując jako kandydat niezależny.

Rada Programowa jest organem opiniodawczym i sprawozdawczym mającym na celu weryfikacje działań zarządu nadawcy publicznego jakim jest w tym przypadku Radio Rzeszów. Funkcja członka rady jest funkcją społeczna. Rady składają się z 15 osób, które rekomendują partie polityczne (10 osób), a także organizacje i stowarzyszenia (5 osób). Zadaniem członków rad programowych publicznej radiofonii i telewizji jest reprezentacja społecznych interesów i oczekiwań związanych z działalnością programową. Rady maja tez obowiązek do przedstawiania swoich opinii w procesie uzgodnień planów programowo-finansowych.

Marcin Szczur będzie piastował funkcje członka rady przez okres czteroletniej kadencji.

~mikołaj

13-08-2018 21:07 4 2

a z goła dupą po plaży w Hajduszoboszlo lata
Odpowiedz

~Mis

27-04-2017 16:32 1 2

a ja bardzo lubie Misia :D i Macierewicza :D
Odpowiedz

~aleks

22-04-2017 22:57 2 2

Światowy, jednak nie, Tobie już nie da się pomóc, a naprawdę chciałem, straszna ilość szatańskiego jadu, która Cie ogarnęła jest tak duża że będzie ciężko, no ale nic na siłę, bluzgaj dalej na ludzi, Ty zapewne jesteś naj..... i tak trzymaj. Ciekawe czy Ty w ogóle 18-stke już obchodziłeś?
Odpowiedz

~światowy

22-04-2017 22:28 3 2

dobranoc przyjaciele, niech się Wam przyśni Wasz guru Jarosław, zawsze dziewica...
Odpowiedz

versailles

22-04-2017 21:24 2 2

Co mu (światowy) osobiście zawinili wymienieni przez niego politycy, że aż tak ich nienawidzi??? Wydaje mi się, że jest to [b]wynik sprania mózgu[/b] przez niemieckie polskojęzyczne "mendia" tpu [b]T[/b]fu[b]V[/b]ałe[b]N[/b], Gwn...o prawda, POlszmat i POmniejsze "Lis-sfiki"- https://media.giphy.com/media/26xBrKFAqFtMzzsIg/giphy.gif
Odpowiedz

versailles

22-04-2017 21:21 4 2

[quote name="aleks"]Światowy, a ja myślę że problem tkwi głębiej, coś musiało Ci w życiu nie wyjść, tu pachnie mi depresją, dbając o Twoje dobro, bo lubię dbać o innych ludzi, którzy są w potrzebie, sugeruję Ci wybranie się do dobrego psychologa, ale zanim pójdziesz do niego na wizytę to może przynajmniej narazie zmień sobie listę najczęściej oglądanych kanałów telewizyjnych, jest szansa że troszkę Ci to pomoże. Zależy mi na ludziach i szkoda mi szczególnie takich jak Ty.[/quote]
Szanowny [b]aleks[/b] w jego przypadku to już [b]psycholog[/b] raczej nic nie zdziała.
Tu potrzebny [b]psychiatra, bo ten osobnik jest tak bardzo uprzedzony i przesiąknięty nienawiścią do jednych z bardziej prawych i uczciwych ludzi, niczym Stefek-Szczaw i Mirabelka-Niesiołowski[/b].
Odpowiedz

~światowy

22-04-2017 21:16 1 3

Aleks. Diagnoza trafna, tylko normalność to pojecie względne. Wszystkie szpitale psychiatryczne są pełne (w świadomości ich pacjentów) ludzi normalnych. Trudno mi więc z Tobą dyskutować, gdyż cała Wasza SS (czyt. sekta smoleńska) jest "normalna". Co do telewizji, to każda jest czyjąś tubą, szkoda, że ty oglądasz jedynie słuszną TVPis.
Kończę tę dyskusje bo lubię rzeczowe argumenty, a nie okrzyki jak z miesięcznic smoleńskich.
Odpowiedz

~aleks

21-04-2017 23:01 3 1

Światowy, a ja myślę że problem tkwi głębiej, coś musiało Ci w życiu nie wyjść, tu pachnie mi depresją, dbając o Twoje dobro, bo lubię dbać o innych ludzi, którzy są w potrzebie, sugeruję Ci wybranie się do dobrego psychologa, ale zanim pójdziesz do niego na wizytę to może przynajmniej narazie zmień sobie listę najczęściej oglądanych kanałów telewizyjnych, jest szansa że troszkę Ci to pomoże. Zależy mi na ludziach i szkoda mi szczególnie takich jak Ty.
Odpowiedz

~oj światowy

21-04-2017 22:51 4 1

Światowy, już widzę jakiś ty światowy. Jakby w tefałenie ci kazali swoje kupsko zjeść to byś zjadł i mlaskał jakie smaczne :-) Biedny człowieczek, biedny, niewiele ci trzeba, żeby się dowartościować i poczuć światowym.
Odpowiedz

~światowy

21-04-2017 20:51 4 0

VERSAILLES nic z tych rzeczy:
Jestem tylko przeciw:
Jarosławowi, Antoniemu, Misiewiczom, Piotrowiczom, Ziobrom, pseudo prezydentom Dudom itp. oszołomom psującym ten kraj pod patronatem ich świętego o. Rydzyka (obecnie największego beneficjenta państwowej kasy).
Jeżeli chcesz bliższą charakterystykę każdego z w/w to chętnie Ci przypomnę.
A co do zjednoczonej prawicy to masz rację, jest mocno zjednoczona przy korycie zwanym przez nich patetycznie ojczyzną.
Odpowiedz

versailles

21-04-2017 18:54 2 3

[quote name="światowy"]Polskie Radio i TVP to teraz tuba rządowa. Takich programów jak wiadomości w TVP czy w INFO nie da się już słuchać ani oglądać, propaganda pisowaska gorsza jak za komuny.
W świetle powyższego rola Pana Marcina to jak bycie jednym z kołków w stu metrowym płocie, tylko bycie, choć do CV się przyda..
A swoją drogą niby bezpartyjny, a zaliczył pisowski epizod, a teraz u Kukiza.
Nie zdaje sobie chłop sprawy, że KUKIZ 15 to partia jednej kadencji tak jak palikoty, LPR-y czy śp. samoobrona.[/quote]

Z ciebie [b]lewacki POciotku[/b] taki światowy jak z wrony orzeł. :lol:
Wygląda na to, że twoja nienawiść do Zjednoczonej Prawicy jest czymś jednak motywowana, może [b]uszczelnienie VAT-u, obniżenie UBekom gigantycznych emerytur i skuteczne w niedługim czasie karanie złodziei[/b] , oraz skuteczny opór przed napływem muslimów tak bardzo cię motywują do opluwania [b]jedynego od 27 lat rządu działającego dla dobra Polski i Polaków.[/b]
Odpowiedz

~aleks

20-04-2017 13:43 4 1

Aleksandrze Wielki, reszta też ważna, oczywiste, jednak wolę jak ktoś ludziom pomaga, a nie ich okrada, jak potrafisz czytać ze zrozumieniem to jest szansa, że to do Ciebie dotrze
Odpowiedz

~aleksander wielki

20-04-2017 06:56 4 3

Alex, rozumię cię, bierzesz 500+, reszta jest nieważna byle kaska leciała...
Ciemny lud to kupił, jak powiedział niejaki Kurski.
Odpowiedz

~aleks

18-04-2017 19:57 2 1

światowy zaraza to chyba Ciebie dopadła, bo piszesz jak nawiedzony, pewnie nie korzystasz z 500 +
Odpowiedz

~światowy

18-04-2017 13:06 5 0

Ojczyzna w porządku, tylko pisowska zaraza prowadzi ją w ciemnotę i zacofanie...
Ci mali (dosłownie i w przenośni) zakompleksieni ludzie, często z komunistycznymi życiorysami (czt. senator Piotrowicz z Krosna) ustalają jak żyć oczywiście po "katolicku" i co jest dobre, a co złe wg ich guru niejakiego Jarosława, pierwszego śpiocha stanu wojennego, człowieka bez rodziny, konta, prawa jazdy, lewitującego w oparach absurdu.
Tak wygląda Twoja opcja, TYP, żałosne.
Odpowiedz

~Typ

17-04-2017 23:21 3 2

Przepraszam światowy nie święty ale fakt jak Ci się w Ojczyźnie nie podoba to s...
Odpowiedz

~Typ

17-04-2017 22:48 2 1

święty powiem raz jeszcze pisiorów mam w dupie ale fakt wolę ich niż zdrajców narodu którzy nas okłamywali i okradali od..) dla mnie partie PATRIOTYCZNE się liczą a nie te co tylko obiecuję! jak by pic był Partią choć w 51 % narodową to by tych zdrajców OJCZYZNY po pierwszym dniu rządów rozliczył i skazał na śmierć a dalej nas okłamują i z nimi jeczcze dyskutują więc Chłopie nie mów mi o picu k...
Odpowiedz

~ziomek

17-04-2017 20:18 2 2

Światowy, lepiej śmierdzieć pisem i być Polakiem, niż niby pachnieć innym INNYMI, którym na naszym Państwie nie zależy
Odpowiedz

~światowy

17-04-2017 14:00 6 1

Powtórzę dla typa, który mi coś pisem zaśmierdział....
Polskie Radio i TVP to teraz tuba rządowa. Takich programów jak wiadomości w TVP czy w INFO nie da się już słuchać ani oglądać, propaganda pisowaska gorsza jak za komuny.
W świetle powyższego rola Pana Marcina to jak bycie jednym z kołków w stu metrowym płocie, tylko bycie, choć do CV się przyda..
A swoją drogą niby bezpartyjny, a zaliczył pisowski epizod, a teraz u Kukiza.
Nie zdaje sobie chłop sprawy, że KUKIZ 15 to partia jednej kadencji tak jak palikoty, LPR-y czy śp. samoobrona.
Odpowiedz

~Typ

16-04-2017 21:45 4 2

Światowy buahahahahah a żal mi Cię na prawdę powiedz mi kiedy TVP i Państwowe media nie były partyjne? nie rób sobie jaj z ludzi i siebie Publiczne media zawsze były partyjne więc nie odpie... bzdur
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.