Stanisława Bator, po 26 latach pracy w Urzędzie Gminy w Chorkówce na stanowisku skarbnika gminy, odchodzi na zasłużoną emeryturę. Na jej miejsce powołano Anne Lulę.
We wtorek 21 lutego na XXXIX sesji Rady Gminy Chorkówka została podjęta uchwała o odwołaniu z dniem 26 lutego br. skarbnika gminy Chorkówka Stanisławy Bator. Skarbnik zakończyła swoją pracę w związku z przejściem na emeryturę.

Stanisława Bator pełniła funkcję kierownika działu finansowego nieprzerwanie przez ostatnie 26 lat, była pierwszym skarbnikiem gminy.

- Z przykrością, ale bardzo serdecznie dziękuję Pani Stasiu za udział, za to wszystko co Pani zrobiła dla urzędu gminy, dla gminy, dla mieszkańców. Bardzo serdecznie dziękuję - mówił przed głosowaniem za odwołaniem skarbnika Maciej Sekuła, Przewodniczący Rady Gminy Chorkówka. - Współpraca z Panią to przyjemność. Dziękujemy i życzymy wszystkiego co najlepsze - mówił z kolei Andrzej Koniecki, Wójt Gminy Chorkówka.

WIDEO

Radni głosowali nad odwołaniem skarbnik jednogłośnie.
- Dziękuję bardzo za pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku w związku z przejściem na emeryturę. Dziękuję bardzo za współpracę, wyrozumiałość, życzliwość w codziennej pracy. Życzę Państwu dalszej owocnej pracy przynoszącej satysfakcję i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym - mówiła skarbnik. Podziękowała również włodarzom gminy, sekretarz, radnym, sołtysom, kierownikom jednostek organizacyjnych oraz współpracownikom.

Anna Lula

Rada Gminy w kolejnym punkcie obrad podjęła uchwałę w sprawie powołania Anny Lula na stanowisko skarbnika, dotychczasowej z-cy kierownika.

- Jestem pewny, że Pani Stasia przygotowała właściwą osobę właściwie na swoje stanowisko. Obserwowałem Panią przez długie lata i ta obserwacja pozwala mi być spokojnym o los naszego budżetu a co za tym idzie o los naszej gminy. Życzę aby nam się fajnie współpracowało - mówił Andrzej Koniecki.

Nowa skarbnik przyjęła kwiaty i gratulacje. - Bardzo podziękować chciałam za otrzymane zaufanie. Postaram się ze wszystkich sił dorównać Pani Stasi, ale to bardzo będzie trudne - mówiła nowa skarbnik.

Zobacz zdjęcia


~Mieszkaniec

25-02-2017 04:36 13 15

Ręka rękę myje :)
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.