Trwa XVI plebiscyt na najpopularniejszych sportowców, trenerów i działaczy powiatu krośnieńskiego w 2016 roku. Z gminy Chorkówka nominowanych jest pięć osób.
Organizatorem plebiscytu jest Starostwo Powiatowe w Krośnie przy współpracy dziesięciu gmin powiatu krośnieńskiego ziemskiego i redakcji Nowego Podkarpacia.

O miano najpopularniejszego sportowca ubiega się z gminy Chorkówka: Patryk Dobrzański (Krośnieński Klub Kyokushin Karate, karate) i (LKS Tęcza Zręcin, piłka nożna), Szymon Sajdak (UKS Olimpijczyk Krosno/TKS LOK Tarnów, strzelectwo sportowe), Michał Zuzak (LKS Tęcza Zręcin, piłka nożna), o miano najpopularniejszego trenera: Konrad Cieślak (Orzeł Faliszówka, piłka nożna), o miano najpopularniejszego działacza: Marian Janik (LKS Polonia Kopytowa).

Zasady głosowania i pełną listę kandydatów można znaleźć pod adresem: ppk_kandydaci_XVI.pdf. Zakończenie plebiscytu odbędzie się 16 lutego 2017 r. w Korczynie.

A tak wyglądały finały plebiscytu w poprzednich latach, zobacz zdjęcia:
Zdjęcia z finału plebiscytu - rok 2011
Zdjęcia z finału plebiscytu - rok 2012
Zdjęcia z finału plebiscytu - rok 2014
Zdjęcia z finału plebiscytu - rok 2015
Zdjęcia z finału plebiscytu - rok 2016

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.