Poszukiwany kierowca czarnego passata lub świadkowie zdarzenia.
Wczoraj ok. 14:15 doszło do bardzo groźnego zdarzenia drogowego na odcinku drogi w Chorkówce obok kapliczki. Kierująca Peugeotem widząc nadjeżdżającego środkiem jezdni z dużą prędkością czarnego Passata, aby uniknąć czołowego zderzenia zdążyła zjechać na mostek, niestety kierowca Passata z dużym impetem uderzył roztrzaskując lusterko. Siła uderzenia była tak duża, że lusterko zostało odrzucone na kilkanaście metrów. Kierujący Passatem mimo, że swój samochód również uszkodził, jeszcze bardziej przyspieszył i zbiegł z miejsca zdarzenia w kierunku Faliszówki, nie zatrzymał się, nie udzielił pomocy kierującej, która w samochodzie przewoziła dziecko.

Świadek kierujący zielonym Fiatem widząc całe zdarzenie, zatrzymał się. - Proszę innych świadków tego zdarzenia lub osoby które widziały tego Passata z urwanym lusterkiem o kontakt: tel. 510 171 967. Kierowco Passata!!! Może swojego życia nie szanujesz, to Twoja sprawa, ale weź pod uwagę, że mogłeś doprowadzić do tragedii, proszę o kontakt w tej sprawie. - pisze pan Marek.

~Łazarek

28-12-2016 20:38 11 11

:D ;-) :-* :-)
Na co czekał ten fujara 'marek' mógł gonić tego pasata . A TY go goń, goń :lol:
Ciekawi mnie czemu pani nic o zdarzeniu tylko marek ???
Policje mogła wezwać a nie marka...? żeby zdarzenie opisali i dali jej 500 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.