Derby dla Szczepańcowej, sześć porażek i jedno zwycięstwo - to bilans spotkań zespołów z gminy Chorkówka.
Wyniki meczów:

11 września
Victoria Kobylany - Ostoja Kołaczyce 0:1
Karpaty Klimkówka - Orzeł Faliszówka 4:3
Orzeł Lubla - Polonia Kopytowa 0:2
San Nozdrzec - Jasiołka Świerzowa 9:0
Nafta Chorkówka - Czardasz Osiek Jasielski 0:2
Dragon Nowy Glinik - Tęcza Zręcin 1:0
Nafciarz Bóbrka - KS Szczepańcowa 2:3
Błękitni Żeglce - Rotar Węglówka 1:2

~Janina Wierzbowska

17-09-2016 16:48 6 14

Powszechnie uznaje się, że habanero jest praktycznie niemożliwe do samodzielnego. Jedna mała papryczka wystarcza na przygotowanie 3 kg pikantnego dania.
Odpowiedz

~Mort

13-09-2016 09:57 9 5

[quote name="jakto"]Gdyby w naszej gminnej piłce uczestniczyło 3-4 drużyny, poziom tych drużyn byłby naprawdę wysoki, no ale jest jak jest, drużyn zbyt wiele i niestety nie ma kto w nich grać. Zawodników wstawia się na siłę bo brak tych na wyższym poziomie. Byłoby mniej drużyn to i pieniądze na każdą z nich byłyby większe. Chyba powinniśmy się wszyscy nad tym zastanowić.[/quote]
to wez wybierz te ktore maja dzialac druzyny a reszcie powiedz ze koniec i maja zaorac boiska
Odpowiedz

~jakto

13-09-2016 06:51 12 8

Gdyby w naszej gminnej piłce uczestniczyło 3-4 drużyny, poziom tych drużyn byłby naprawdę wysoki, no ale jest jak jest, drużyn zbyt wiele i niestety nie ma kto w nich grać. Zawodników wstawia się na siłę bo brak tych na wyższym poziomie. Byłoby mniej drużyn to i pieniądze na każdą z nich byłyby większe. Chyba powinniśmy się wszyscy nad tym zastanowić.
Odpowiedz

~warszawiak

12-09-2016 18:39 12 11

Kopytowa... co tak szalejecie ??? Gratulacje dla Was !!!
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.