Wioletta Klimek nowym sekretarzem Gminy Chorkówka.

Jak możemy przeczytać w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Chorkówka, Wioletta Klimek została nowym sekretarzem Gminy Chorkówka. Do tej pory pełniła funkcję z-cy kierownika Wydziału Infrastruktury i Środowiska.

Wioletta Klimek zastąpiła na tym stanowisku Bożenę Panek, która przeszła na emeryturę.

~draga

20-11-2018 23:11 3 0

Mam cicha nadzieje, ze po odejuscu Pana Konieckiego z tej biednej gminy ,cos sie jednak zmieni
Odpowiedz

~draga

20-11-2018 23:00 2 0

,,,,,,,,,,,,,,,no wreszcie ta pani doczekala wysluzonej w gminie i nieskazitelnie naleznej emerytury !
Odpowiedz

~Wyborca 1

25-05-2016 11:13 3 0

[quote name="Wyborca"]Przecież mamy "demokracje" wyborcy zdecydowali tak jak zdecydowali. Ci co nazekaja pewnie nawet na wybory nie poszli bo po co??!!....przynajmniej wybory te nie były nudne jak poprzednich latach :P[/quote]
Zanim coś Wyborco napiszesz to podciągnij się w ortografii :lol:
Odpowiedz

~Wyborca

25-05-2016 09:05 2 0

Przecież mamy "demokracje" wyborcy zdecydowali tak jak zdecydowali. Ci co nazekaja pewnie nawet na wybory nie poszli bo po co??!!....przynajmniej wybory te nie były nudne jak poprzednich latach :P
Odpowiedz

~Bronisłąw

24-05-2016 09:04

Komentarz usunięty przez moderatora.

~okonamaroko

22-04-2016 17:58 2 0

Teraz dopiero widzę skąd takie koszty administracji w gminie. Skoro jest tylko kierowników, zastępców, po co to? Dawniej był wójt, skarbnik i sekretarz a teraz oprócz nich jeszcze zastępcy. Na pierwszym piętrze co pokój to Kierownik lub zastępca. Normalnie mnie gotuje.
Odpowiedz

~zorro

21-04-2016 20:30 1 1

A kto jest teraz zastępcą kierownika infrastruktury i środowiska?
Odpowiedz

~Zniesmaczony

16-04-2016 01:41 2 0

Jeśli mamy awanse wewnętrzne i prawo na to pozwala to może czas żeby wybrać innego wójta z szeregów armii UG Chorkówka. Skoro można wybrać bez konkursu sekretarza to i wójta można!Tylko kto temu podoła jak to sama rodzina i znajomi...Ciekawe jest to, że nie ogłosili konkursu...Panie Wójcie wypowiedz się w tej kwestii!!!
Odpowiedz

~kodowiec

15-04-2016 10:50 2 0

file:///C:/Users/boss/Downloads/22.pdf
to jest fucha gnuśnieć i stęchnąć i nic sobie z tego nie robić
Odpowiedz

~wera

14-04-2016 21:24 2 0

Mamy posprzątane drodzy wyborcy ! Czego teraz walicie głową w mur?
Odpowiedz

~logik

13-04-2016 20:59 2 0

← ANALIZA STANU GOSPODARKI ODPADAMI KOMUNALNYMI NA TERENIE GMINY CHORKÓWKA
POczytajcie ludziska ten dokument a znajdziecie odpowiedż po co dobiera się tak ludzi. Przecież swój to i raport o gospodarowaniu odpadami napisze pod dyktando wójta (mocium panie).
W tym raporcie wyczytamy ważne wskazówki jak unikać płacenia za smieci. Płacą tylko frajerzy
A tych co nie płacą i tak włodarze ochronią fudując nam słynne sprzątanie GMINY CHORKÓWKA
Chyba nie wiedzą co czynią bo naród posłuszny może właśnie z miotłami zawitać w podwoje gminy.
Odpowiedz

~mieszkaniec

13-04-2016 19:23 2 0

No widzę kolejne zmiany w UG Chorkówce
Nowy sekretarz - ciekawe skąd ta pani nabyła uprawnień do sprawowania funkcji sekretarz (trzeba pełnić funkcję na stanowisku kierowniczym przynajmniej 2 lata - tyle się chyba w UG nie nazbierało), no ale Konecki jest matematykiem więc pewnie się jakoś doliczył 24 miesięcy.
No i jest nowym z-cą kierownika, duży awans choć jeszcze rok temu sprawowała najniższe stanowisko w urzędzie (młodszy referent). Trzeba mieć "duże" kompetencję albo mieszkać po sąsiedzku z Wójtem.
AAAAAAAAAA nabór na "wolne stanowisko pracy" w UG, na które chodzą plotki że już jest zajęte, nowa osoba nawet złożyła wypowiedzenie w swojej pracy aby dołączyć do ostatnio zatrudnionych koleżanek
Odpowiedz

~deepthroath

13-04-2016 13:59 2 0

http://www.powiat.krosno.pl/aktualnosci/1257-promesa-dla-powiatu-2
ani słowa o Chorkówce
Odpowiedz

~zaskoczona-NIE

12-04-2016 08:49 3 1

Nic mnie nie dziwi, po co konkurs żeby ktoś przyszedł do Urzędu z nowymi pomysłami z chęcią zmienienia czegoś w tej Gminie? A tak będzie to samo - czyli nic ciekawego, nic nowego, sielanka. U nas się nie da, u nas nic nie potrzebne. W Miejscu Piastowym otworzyli ze środków zewnętrznych żłobek, u nas nie potrzeba. Również otworzyli ze środków zewnętrznych Klub Senior - Wigor, u nas nie trzeba. Naszą Gminę przy wjeździe proponuję ustawić znak ostrzegawczy! Ale przepraszam to nasz wybór - zmian nie trzeba było.
Odpowiedz

~Oburzony

12-04-2016 00:07 2 0

"Powoływanie sekretarzy gmin bez przeprowadzania konkursu to omijanie przepisów ustawy samorządowej.."

http://www.portalsamorzadowy.pl/praca/sekretarz-gminy-z-awansu-czy-z-konkursu,70781.html

A o drogach to se pomarzyć możecie... Trzeba sobie będzie kupić latający dywan... :lol:
Odpowiedz

versailles

11-04-2016 20:10 2 2

[quote name="obcy"]jeżdżę ostatnio trochę po drogach wokół Chorkówki. Takiej nędzy jak się wjeżdża i dojeżdża do Chorkówki (zwłaszcza od Zręcina i w Chorkówce koło sklepu w stronę Żeglec)już się nie spotyka. Jeżeli to jest druga czy trzecia kadencja tej władzy to nie ma racjonalnego wytłumaczenia tego dziadostwa. Siedziba gminy w paryjach. Szkoda że obaj wójtowie codziennie jeżdżą ta drogą do urzędu, chyba przywykli, a na remonty samochodów pewnie ich stać.[/quote]
Dobrze prawisz obcy,dobrze prawisz! Zwłaszcza odcinek drogi od "osiedla" w Chorkówce do granicy Chorkówki z Żeglcami, woła o pomstę!
Odpowiedz

~radiom

11-04-2016 09:15 2 0

[quote name="radioz"]taki mały Baligród potrafi a u nas z namaszczenia Wójta krytykuje PIS a sam co robi, ale jest pociesznie w tej smutnej o czarnej godzinie. Robi się już miotła która wymiecie ten nepotyzm i ustawianie swoich tą miotłą jest wyborca . Niech tylko który tu zagląda przekaże dalej
NIE UFAJ NIKOMU KONIECKI DO DOMU
file:///C:/Users/boss/Downloads/og%C5%82oszenie%20o%20naborze%20I.2110.2.2015%20(3).pdf[/quote]
czas najwyżśzy to rozpirzyć...do roboty darmozjady
Odpowiedz

~radioz

11-04-2016 09:10 2 0

taki mały Baligród potrafi a u nas z namaszczenia Wójta krytykuje PIS a sam co robi, ale jest pociesznie w tej smutnej o czarnej godzinie. Robi się już miotła która wymiecie ten nepotyzm i ustawianie swoich tą miotłą jest wyborca . Niech tylko który tu zagląda przekaże dalej
NIE UFAJ NIKOMU KONIECKI DO DOMU
file:///C:/Users/boss/Downloads/og%C5%82oszenie%20o%20naborze%20I.2110.2.2015%20(3).pdf
Odpowiedz

~obserwator stas

10-04-2016 20:45 2 1

no i jest znow miejsce pracy w gminie czy wójt ma juz wybranka na to stanowisko ,,uważam że tak,,to niedługo się okaże .Panie wójcie czym pan nas jeszcze zaskoczy?. Ale zawsze jest jakiś koniec.A co do nowej pani sekretarz to jest lekceważenie naszej gminy.
Odpowiedz

~AntyPIs

10-04-2016 11:58 2 1

[quote name="szydło"][quote name="szydło"]TRzeba rozumieć, że klika sie musi ustawiać jak inaczej kupczyć z obcymi a to wiadać na kazdym kroku na niespotykaną skalęOj dużo roboty miałoby CBA w tej gmince..[/quote]
Jak się władza ustawia to widać po inwestycjach np.świątka ( a swoją drogą ktoś powinien prześledzić drogę nabycia nieruchomości po śp. Jacku[/quote]
Wypowiedz na poziomie "inteligencji" Antka Macierewicza,jesteście siebie warci.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.