5 października, w sali narad Urzędu Gminy w Chorkówce odbyło się publiczne losowanie kandydatów zgłoszonych do Obwodowych Komisji Wyborczych.

Składy Obwodowych Komisji Wyborczych do wyborów parlamentarnych zarządzonych na dzień 25 października 2015.

Nazwisko, imię / imiona - Miejscowość zamieszkania - Zgłoszony przez

OKW Bóbrka
1. Borek Justyna Zuzanna - Zręcin - KWW "Kukiz '15"
2. Żurkiewicz Justyna - Zręcin - KW Prawo i Sprawiedliwość
3. Foremny Marcin - Zręcin - KWW JOW Bezpartyjni
4. Dembiczak Paweł Walenty - Żeglce - KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże"
5. Szczepanik Paulina Ilona - Świerzowa Polska - KW Platforma Obywatelska RP
6. Ziomek Jan Tomasz - Szczepańcowa - Komitet Wyborczy PSL
7. Kołacz Karolina Magdalena - Draganowa - KWW Zbigniewa Stonogi
8. Józefczyk Agnieszka Anna - Świerzowa Polska - KW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
9. Dubiel Tomasz - Osoba wskazana przez Wójta

OKW Chorkówka
1. Szczur Janusz Wiesław - Chorkówka - KWW Pomocna Dłoń-Bezrobocie
2. Cichoń Katarzyna - Kopytowa - KWW Demokracja Obywatelska Równe Szanse
3. Adamczyk Dawid Radosław - Zręcin - KW Prawo i Sprawiedliwość
4. Cyburt Witold Andrzej - Żeglce - KWW JOW Bezpartyjni
5. Krygowska Katarzyna Maria - Chorkówka - KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże"
6. Bobusia Małgorzata Ewa - Chorkówka - KW Platforma Obywatelska RP
7. Olszyk Joanna - Draganowa - KW KORWiN
8. Pasterkiewicz Urszula Katarzyna - Draganowa - KWW Zbigniewa Stonogi
9. Praszek Małgorzata - Osoba wskazana przez Wójta

OKW Draganowa
1. Habrat Małgorzata - Draganowa - KWW Pomocna Dłoń-Bezrobocie
2. Sitar Izabela Katarzyna - Kopytowa - KWW Demokracja Obywatelska Równe Szanse rezygnacja
3. Kołacz Stanisław - Draganowa - KW Prawo i Sprawiedliwość
4. Kędzierska Elwira Marianna - Kobylany - KWW JOW Bezpartyjni
5. Paluch-Bożek Joanna Małgorzata - Chorkówka - KW Platforma Obywatelska RP
6. Chomentowska Kazimiera - Draganowa - Komitet Wyborczy PSL
7. Jaracz Radosław Fryderyk - Draganowa - KWW Zbigniewa Stonogi
8. Kluk Grażyna - Draganowa - KW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
9. Bobrowska Agnieszka - Osoba wskazana przez Wójta

OKW Faliszówka
1. Szafran Łukasz Jacek - Zręcin - KWW "Kukiz '15"
2. Sitar Andrzej - Kopytowa - KW Prawo i Sprawiedliwość
3. Gierlasińska Barbara Maria - Żeglce - KWW JOW Bezpartyjni
4. Fruga Agnieszka Agata - Żeglce - KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże"
5. Szewczyk Jolanta - Faliszówka - KW Platforma Obywatelska RP
6. Dyląg Tadeusz - Żeglce - KW KORWiN
7. Lula Stefan - Leśniówka - KWW Zbigniewa Stonogi
8. Kurowski Marcin Wojciech - Poraj - KW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
9. Kurowska Teresa - Osoba wskazana przez Wójta

OKW Kobylany
1. Biały Agata - Zręcin - KWW "Kukiz '15"
2. Sadło Sławomir - Kobylany - KWW Demokracja Obywatelska Równe Szanse
3. Okińczyc Agnieszka - Kobylany - KW Prawo i Sprawiedliwość
4. Rygiel Gabriela Karolina - Zręcin - KW Platforma Obywatelska RP
5. Brożyna Monika Elżbieta - Draganowa - KW KORWiN
6. Wojnar Aldona - Draganowa - Komitet Wyborczy PSL
7. Kołacz Krystyna - Draganowa - KWW Zbigniewa Stonogi
8. Wierdak Joanna Małgorzata - Świerzowa Polska - KW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
9. Lula Anna - Osoba wskazana przez Wójta

OKW Kopytowa
1. Mędrek Agnieszka Magdalena - Zręcin - KWW "Kukiz '15"
2. Gierlicka Jadwiga - Kopytowa - KWW Pomocna Dłoń-Bezrobocie
3. Sitar Aleksandra - Kopytowa - KWW Demokracja Obywatelska Równe Szanse
4. Kułak Renata - Faliszówka - KW Prawo i Sprawiedliwość
5. Giemza Teresa - Kopytowa - KWW JOW Bezpartyjni
6. Wierdak Monika - Draganowa - KW KORWiN
7. Gierlicka Anna - Kopytowa - KWW Zbigniewa Stonogi
8. Grochowski Łukasz - Szczepańcowa - KW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
9. Kołek Paweł - Osoba wskazana przez Wójta

OKW Leśniówka
1. Wilusz Aleksandra - Świerzowa Polska - KWW "Kukiz '15"
2. Wasłowicz Anna Elżbieta - Kopytowa - KWW Pomocna Dłoń-Bezrobocie
3. Majkut Justyna Dorota - Kopytowa - KWW Demokracja Obywatelska Równe Szanse
4. Kozubal Piotr - Świerzowa Polska - KW Prawo i Sprawiedliwość
5. Cyburt Elżbieta Maria - Żeglce - KWW JOW Bezpartyjni
6. Kisiel Sebastian Zbigniew - Chorkówka - KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże"
7. Makoś Agnieszka - Kobylany - KW KORWiN
8. Józefczyk Adam Tomasz - Świerzowa Polska - KW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
9. Sajdak Janina - Osoba wskazana przez Wójta

OKW Machnówka
1. Bęben Agnieszka Magdalena - Świerzowa Polska - KWW "Kukiz '15"
2. Jaskółka Diana Sylwia - Chorkówka - KWW Pomocna Dłoń-Bezrobocie
3. Lubojemska Beata - Zręcin - KWW JOW Bezpartyjni
4. Buczek Ewelina Katarzyna - Chorkówka - KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże"
5. Gromek Klaudia Emilia - Szczepańcowa - KW Platforma Obywatelska RP
6. Serwińska Małgorzata - Żeglce - KW KORWiN
7. Markiewicz Justyna Anna - Kopytowa - KWW Zbigniewa Stonogi
8. Połomska Stanisława Anna - Machnówka - KW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
9. Zięba-Wityńska Agnieszka - Osoba wskazana przez Wójta

OKW Poraj
1. Szafran Wiktoria Maria - Zręcin - KWW "Kukiz '15"
2. Szymańska-Gęgała Dorota Zuzanna - Faliszówka - KWW Pomocna Dłoń-Bezrobocie
3. Pasterczyk Adolf - Szczepańcowa - KWW Demokracja Obywatelska Równe Szanse
4. Szydło Emilia Anna - Chorkówka - KWW JOW Bezpartyjni
5. Szczur Klaudia - Chorkówka - KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże"
6. Makoś Zbigniew - Kobylany - KW KORWiN
7. Jaracz Urszula Aneta - Draganowa - KWW Zbigniewa Stonogi
8. Skwara Irena - Poraj - KW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
9. Hućko Anna - Osoba wskazana przez Wójta

OKW Sulistrowa
1. Sitar Mieczysław - Kopytowa - KWW Demokracja Obywatelska Równe Szanse
2. Kozielec Stanisław - Sulistrowa - KW Prawo i Sprawiedliwość
3. Wierdak Aldona Michalina - Kobylany - KWW JOW Bezpartyjni
4. Kruczek Anna - Chorkówka - KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże"
5. Gościmiński Łukasz - Świerzowa Polska - KW Platforma Obywatelska RP
6. Kurzawa Jan - Draganowa - KW KORWiN
7. Pacek Marek - Szczepańcowa - Komitet Wyborczy PSL
8. Jaracz Jarosław Józef - Draganowa - KWW Zbigniewa Stonogi
9. Pudło Janusz - Osoba wskazana przez Wójta

OKW Świerzowa Polska
1. Majda Marcin - Świerzowa Polska - KWW "Kukiz '15"
2. Chodak-Konop Anna Zofia - Draganowa - KWW Pomocna Dłoń-Bezrobocie
3. Brzozowski Michał - Świerzowa Polska - KW Prawo i Sprawiedliwość
4. Buczyński Łukasz Artur - Żeglce - KWW JOW Bezpartyjni
5. Dubis Elżbieta - Żeglce - KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże"
6. Pudło Małgorzata - Chorkówka - KW Platforma Obywatelska RP
7. Koleniewicz Agnieszka Janina - Draganowa - KW KORWiN
8. Caban Dominik Stanisław - Świerzowa Polska - Komitet Wyborczy PSL
9. Dziadosz-Kostecka Anna Elżbieta - Draganowa - KWW Zbigniewa Stonogi
10. Dziadosz Grażyna Teresa - Chorkówka - KW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
11. Lula Stanisław - Osoba wskazana przez Wójta

OKW Szczepańcowa
1. Siess Anna Agnieszka - Świerzowa Polska - KWW "Kukiz '15"
2. Sanocki Adrian - Leśniówka - KWW Pomocna Dłoń-Bezrobocie
3. Guzik Ilona Maria - Zręcin - KW Prawo i Sprawiedliwość
4. Bodaszewski Jerzy - Zręcin - KWW JOW Bezpartyjni
5. Dubis Jacek - Żeglce - KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże" rezygnacja
6. Misiak Ewa Halina - Świerzowa Polska - KW Platforma Obywatelska RP
7. Kurdziel Bożena Jadwiga - Szczepańcowa - Komitet Wyborczy PSL
8. Świątek Katarzyna Maria - Świerzowa Polska - KW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
9. Gościmiński Sławomir - Osoba wskazana przez Wójta

OKW Zręcin
1. Adamik Urszula Małgorzata - Świerzowa Polska - KWW "Kukiz '15"
2. Szydło Małgorzata - Kobylany - KWW Demokracja Obywatelska Równe Szanse
3. Markiewicz Maria - Zręcin - KW Prawo i Sprawiedliwość
4. Foremny Magdalena - Zręcin - KWW JOW Bezpartyjni
5. Bendas Małgorzata Danuta - Chorkówka - KWW Grzegorza Brauna "Szczęść Boże"
6. Sanocka Ewa - Zręcin - KW Platforma Obywatelska RP
7. Węgrzyn Irena Iwona - Żeglce - KW KORWiN
8. Solińska-Tłuściak Edyta Agata - Chorkówka - Komitet Wyborczy PSL
9. Kostecka-Szyndak Anna Sylwia - Draganowa - KWW Zbigniewa Stonogi
10. Hejnar Adam - Świerzowa Polska - KW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
11. Radomski Grzegorz - Osoba wskazana przez Wójta

OKW Żeglce
1. Bęben Danuta - Zręcin - KWW "Kukiz '15"
2. Gęgała Łukasz Zdzisław - Faliszówka - KWW Demokracja Obywatelska Równe Szanse
3. Dubis Jadwiga - Żeglce - KW Prawo i Sprawiedliwość
4. Gronek Beata Sławomira - Żeglce - KWW JOW Bezpartyjni
5. Dyląg Dorota - Żeglce - KW KORWiN
6. Wielosik Anna Marta - Szczepańcowa - Komitet Wyborczy PSL
7. Praszek Rafał Piotr - Chorkówka - KWW Zbigniewa Stonogi
8. Zając Paulina Agnieszka - Zręcin - KW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
9. Foremny Małgorzata - Osoba wskazana przez Wójta

Składy komisji mogą ulec zmianie z powodu unieważnienia listy nr 14, KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!” w wyborach
do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej w okręgu wyborczym nr 22. Składy wg BIP UG Chorkówka na dzień 22.10.2015 godz. 17:00.