Nadeszła odpowiedź na wniosek o publikowanie w Biuletynie Informacji Publicznej informacji i szczegółów dotyczących sesji Rady Gminy.

10 czerwca br. do Przewodniczący Rady Gminy Chorkówka został złożony wniosek o publikowanie z odpowiednim wyprzedzeniem na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Gminy Chorkówka m.in. zawiadomień o zwołaniu sesji Rady Gminy Chorkówka oraz projektów uchwał które mają zostać podjęte na sesji.

Odpowiedź nadeszła drogą mailową 30 czerwca od Wójta Gminy jako organu właściwego do rozpatrzenia wniosku. Od najbliższej sesji zgodnie z Pana wnioskiem projekty uchwał wraz z uzasadnieniem oraz terminy posiedzeń komisji Rady Gminy będą publikowane na stronie Gminy Chorkówka (www.chorkowka.pl). Dziękujemy za zgłoszoną sugestię odnośnie utworzenia newslettera. Przeanalizujemy możliwości jego utworzenia. - napisał w odpowiedzi Wójt Gminy Chorkówka Andrzej Koniecki.

Można uznać, że odpowiedź jest satysfakcjonująca. Każda zainteresowana osoba będzie mogła zaplanować swój czas i wziąć udział w sesji Rady Gminy oraz zapoznać się z treścią projektów uchwał które mają zostać podjęte na danej sesji.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.