W przedostatniej kolejce zapadły ostateczne rozstrzygnięcia. Jasiołka Świerzowa Polska i Victoria Kobylany przyszły sezon rozpoczną w B klasie.

Victoria Kobylany w przedostatniej kolejce na własnym boisku przegrała z liderem tabeli i tym samym pogrzebała swoje szanse na pozostanie w A klasie. Zgodnie z zasadami awansów i spadków z każdej grupy klasy A spada po dwie drużyny, które zajmą dwa ostatnie miejsca oraz jedna drużyna z trzeciego miejsca od końca tabeli. O spadku jednej z drużyn z równoległego miejsca decyduje mniejsza ilość zdobytych punktów w tabeli po zakończeniu sezonu. Victoria na swoim koncie zgromadziła 28 punktów a zajmująca trzecie miejsce od końca w I grupie LKS Kombornia 32 punkty. Oznacza to, że nawet przy wygranej Victorii i przegranej Kombornii w ostatniej kolejce do B klasy spada drużyna z Gminy Chorkówka. Victoria ostatni raz gościła w B klasie w sezonie 2006/2007.

Jasiołka Świerzowa Polska w ostatniej kolejce zremisowała z Grodziskiem Wietrzno 1:1. Tym samym zakończyła sezon na drugim miejscu w tabeli i awansowała po trzech sezonach z C klasie do B klasy.

Ostateczną weryfikację wyników i tabel przeprowadzi Wydział Gier i Dyscypliny OZPN Krosno.

Orzeł Faliszówka - Bieszczady Ustrzyki Dolne 2:2
Victoria Kobylany - Gaudium Łężyny 0:1
Polonia Kopytowa - Czardasz Osiek Jasielski 5:0
Tęcza Zręcin - Zamczysko Odrzykoń 4:2
Sokół Domaradz - Błękitni Żeglce 4:3
Nafta Chorkówka - Jasiołka Jaśliska 3:3
Nafciarz Bóbrka - Rotar Węglówka 2:2
KS Szczepańcowa - Beskid Posada Górna 1:0
Jasiołka Świerzowa Polska - Grodzisko Wietrzno 1:1