Stabilizator Chorkówka zwycięzcą Powiatowej Amatorskiej Ligi Siatkówki. W piątek 17 kwietnia zakończył się kolejny sezon rozgrywek.

W rozgrywkach Powiatowej Amatorskiej Ligi Siatkówki uczestniczyło 9 drużyn, jednak już po kilku meczach z rozgrywek wycofała się drużyna z Jedlicza. Po rozegraniu pierwszej rundy i rundy rewanżowej drużyny przystąpiły do play–off w której rywalizacja przebiegała do dwóch zwycięstw.

W pierwszej rundzie play-off zmierzyły się: SKM Kopytowa z Suchodołem (2:1), Przybówka z Krościenkiem (2:0), Wisłok Krościenko z VT Krosno (0:2) i Wrocanka z Stabilizatorem Chorkówka (0:2).

W półfinałach zmierzyły się: SKM Kopytowa z Stabilizatorem Chorkówka (0:2) oraz Przybówka z VT Krosno (0:2). W finale Stabilizator Chorkówka zwyciężył z VT Krosno w pierwszym meczu 3:2 a w drugim 3:1.

Ostateczna kolejność w sezonie 2014/2015 przedstawia się następująco:
1 – Stabilizator Chorkówka
2 – VT Krosno
3 – Przybówka
4 – SKM Kopytowa
5-8 Wrocanka, Krościenko, Wisłok Krościenko i Suchodół.

Stabilizator Chorkówka w obecnym sezonie reprezentowali: Paweł Gładysz, Bartłomiej Brzana, Piotr Kozubal, Michał Kozubal, Tomasz Żyła, Kamil Giemza, Grzegorz Węgrzynowski, Maciej Bugiel, Kamil Bonczar, Paweł Giemza, Piotr Ginalski, Patryk Sidor.