W najbliższą niedzielę w Gminie Chorkówka mieszkańcy wybiorą wójta. Kampania niemal na finiszu, kandydaci nie tracą pomysłów na walkę o nasze głosy.

Po aktywności na własnych stronach można wysnuć śmiałe wnioski że bardzo dokładnie kandydaci na fotel wójta czytają komentarze na chorkowka.net.

Andrzej Koniecki na swojej stronie internetowej (www.andrzejkoniecki.pl) obala mity i przedstawia trzynaście faktów. Porusza temat m.in. inwestycji, samochodów dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych, kanalizacji i chodników. Natomiast wśród mieszkańców roznoszone są w kopertach ulotki zachęcające do udziału w wyborach i głosowania na obecnego wójta.

Monika Subik pisze o echach dotychczasowej kampanii wyborczej (monikasubik.pl). Odpowiada wprost na pytania o likwidację szkół i stołówek, zdradza gdzie mieszka i pracuje. Wczoraj na starej plebanii w Zręcinie odbyło się spotkanie na którym gościł Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl. Poparł on kandydaturę Moniki Subik na stanowisko wójta.

Przypominamy, że cisza wyborcza, która rozpocznie się w nocy z piątku na sobotę będzie obowiązywała w całej Polsce. Potrwa do zakończenia głosowania w niedzielę, czyli do godz. 21:00.