Sześć spotkań obejrzą kibice na piłkarskich boiskach Gminy Chorkówka w niedzielę.

7 września 2014
Sparta Draganowa - Jasiołka Szebnie, godz. 13:00
Błękitni Żeglce - Guzikówka Krosno, godz. 13:00
Nafciarz Bóbrka - Tornado Wrocanka, godz. 13:00
Orzeł Faliszówka - LKS Pisarowce, godz. 15:00
Ostoja Kołaczyce - Polonia Kopytowa, godz. 16:00
Victoria Kobylany - Huragan Zarzecze, godz. 16:30
Burza Rogi - Tęcza Zręcin, godz. 16:30
JKS Jasionów - Nafta Chorkówka, godz. 16:30
Jasiołka Świerzowa Polska - Rotar Węglówka, godz. 16:30
KS Szczepańcowa - LKS Lubatowa, 10.09 godz. 16:30

Najszybsze wyniki niedzielnych spotkań w naszym portalu.

admin

08-09-2014 21:21 7 8

[quote name="Paweł...."]a kogo interesuje dukla w naszej gminie,krosno tez ma tyle portali że wystarczy .[/quote]
Rozwiń swoją myśl.
Odpowiedz

~Paweł....

08-09-2014 21:18 7 6

[quote name="chorkowka.net"][quote name="Paweł...."][quote name="chorkowka.net"][quote name="..."]kurcze zróbcie w koncu fotorelacje z jakiegos meczu.. dawniej super to wyglądało - zapowiedź, zdjęcia, podsumowanie po meczach po całej kolejce - BYŁ PEŁEN PROFESJONALIZM! ;) Teraz to tak od niechcenia wszystko na tej stronie, może by to zmienić, kto za ??[/quote]
Wszyscy pewnie są za. Nie wiem tylko czemu piszesz w liczbie mnogiej. Tą stronę tworzy jedna osoba, która najzwyczajniej nie ma czasu aby wszystko "ogarnąć". Napisanie zapowiedzi to ok dwie godziny, tyle samo trwa jeden mecz, dolicz do tego dojazd. Przygotowanie zdjęć z jednego meczu to ok godzina. Napisanie podsumowania to kolejne dwie godziny. Oczywiście można komuś zlecić napisanie tekstów tylko ile taka przyjemność kosztuje, ktoś zrobi to społecznie? Nie sądzę. Do tego dolicz koszty paliwa, amortyzacja sprzętu, prądu :)
Tomek[/quote]w takim razie szanowny Panie ciśnie sie na usta pytanie po co bierze Pan na siebie tyle obowiązków,czy nie lepiej prowadzić 1 strone w sposób profesjonalny niz 4 w mizerny sposób???[/quote]
a którą? czyli proponujesz zamknąć chorkowka.net i edukla.pl a zrobić porządnie terazkrosno czy na odwrót?[/quote]a kogo interesuje dukla w naszej gminie,krosno tez ma tyle portali że wystarczy .
Odpowiedz

~pane

07-09-2014 12:31 6 5

Cieszcie się z tego co mamy jak się komuś nie podoba to sobie załóż strone i sobie pisz zapowiedzi jeździj po meczek klikaj zdjęcia i będziesz zadowolony mnie to wystarczy zawsze coś
Odpowiedz

admin

07-09-2014 09:56 7 8

[quote name="Paweł...."][quote name="chorkowka.net"][quote name="..."]kurcze zróbcie w koncu fotorelacje z jakiegos meczu.. dawniej super to wyglądało - zapowiedź, zdjęcia, podsumowanie po meczach po całej kolejce - BYŁ PEŁEN PROFESJONALIZM! ;) Teraz to tak od niechcenia wszystko na tej stronie, może by to zmienić, kto za ??[/quote]
Wszyscy pewnie są za. Nie wiem tylko czemu piszesz w liczbie mnogiej. Tą stronę tworzy jedna osoba, która najzwyczajniej nie ma czasu aby wszystko "ogarnąć". Napisanie zapowiedzi to ok dwie godziny, tyle samo trwa jeden mecz, dolicz do tego dojazd. Przygotowanie zdjęć z jednego meczu to ok godzina. Napisanie podsumowania to kolejne dwie godziny. Oczywiście można komuś zlecić napisanie tekstów tylko ile taka przyjemność kosztuje, ktoś zrobi to społecznie? Nie sądzę. Do tego dolicz koszty paliwa, amortyzacja sprzętu, prądu :)
Tomek[/quote]w takim razie szanowny Panie ciśnie sie na usta pytanie po co bierze Pan na siebie tyle obowiązków,czy nie lepiej prowadzić 1 strone w sposób profesjonalny niz 4 w mizerny sposób???[/quote]
a którą? czyli proponujesz zamknąć chorkowka.net i edukla.pl a zrobić porządnie terazkrosno czy na odwrót?
Odpowiedz

~Paweł....

07-09-2014 09:27 6 6

[quote name="chorkowka.net"][quote name="..."]kurcze zróbcie w koncu fotorelacje z jakiegos meczu.. dawniej super to wyglądało - zapowiedź, zdjęcia, podsumowanie po meczach po całej kolejce - BYŁ PEŁEN PROFESJONALIZM! ;) Teraz to tak od niechcenia wszystko na tej stronie, może by to zmienić, kto za ??[/quote]
Wszyscy pewnie są za. Nie wiem tylko czemu piszesz w liczbie mnogiej. Tą stronę tworzy jedna osoba, która najzwyczajniej nie ma czasu aby wszystko "ogarnąć". Napisanie zapowiedzi to ok dwie godziny, tyle samo trwa jeden mecz, dolicz do tego dojazd. Przygotowanie zdjęć z jednego meczu to ok godzina. Napisanie podsumowania to kolejne dwie godziny. Oczywiście można komuś zlecić napisanie tekstów tylko ile taka przyjemność kosztuje, ktoś zrobi to społecznie? Nie sądzę. Do tego dolicz koszty paliwa, amortyzacja sprzętu, prądu :)
Tomek[/quote]w takim razie szanowny Panie ciśnie sie na usta pytanie po co bierze Pan na siebie tyle obowiązków,czy nie lepiej prowadzić 1 strone w sposób profesjonalny niz 4 w mizerny sposób???
Odpowiedz

admin

06-09-2014 21:25 11 7

[quote name="emil"][quote name="qrd"]no jaak ostoja kolaczyce ma boisko w naszej gminie to extra ;)[/quote]

a kto tak napisał? naucz się czytać ze zrozumieniem ps. nie 6 a 7 spotkań
[/quote]
zdecydowanie 6, Szczepańcowa gra w środę.
Odpowiedz

~emil

06-09-2014 21:13 10 8

[quote name="qrd"]no jaak ostoja kolaczyce ma boisko w naszej gminie to extra ;)[/quote]

a kto tak napisał? naucz się czytać ze zrozumieniem ps. nie 6 a 7 spotkań

Sparta Draganowa - Jasiołka Szebnie
Błękitni Żeglce - Guzikówka Krosno
Nafciarz Bóbrka - Tornado Wrocanka
Orzeł Faliszówka - LKS Pisarowce
Victoria Kobylany - Huragan Zarzecze
Jasiołka Świerzowa Polska - Rotar Węglówka
KS Szczepańcowa - LKS Lubatowa
Odpowiedz

~ENTY

06-09-2014 20:31 7 6

jazda POLONIA WRESZCIE PELNY SKLAD 5meczy byl bALAGAN mysle ze juz sie posklada jak trzeba 3punkty nasze
Odpowiedz

admin

06-09-2014 18:36 7 5

[quote name="..."]kurcze zróbcie w koncu fotorelacje z jakiegos meczu.. dawniej super to wyglądało - zapowiedź, zdjęcia, podsumowanie po meczach po całej kolejce - BYŁ PEŁEN PROFESJONALIZM! ;) Teraz to tak od niechcenia wszystko na tej stronie, może by to zmienić, kto za ??[/quote]
Wszyscy pewnie są za. Nie wiem tylko czemu piszesz w liczbie mnogiej. Tą stronę tworzy jedna osoba, która najzwyczajniej nie ma czasu aby wszystko "ogarnąć". Napisanie zapowiedzi to ok dwie godziny, tyle samo trwa jeden mecz, dolicz do tego dojazd. Przygotowanie zdjęć z jednego meczu to ok godzina. Napisanie podsumowania to kolejne dwie godziny. Oczywiście można komuś zlecić napisanie tekstów tylko ile taka przyjemność kosztuje, ktoś zrobi to społecznie? Nie sądzę. Do tego dolicz koszty paliwa, amortyzacja sprzętu, prądu :)
Tomek
Odpowiedz

~qrd

06-09-2014 16:54 11 5

no jaak ostoja kolaczyce ma boisko w naszej gminie to extra ;)
Odpowiedz

~...

06-09-2014 16:26 10 5

kurcze zróbcie w koncu fotorelacje z jakiegos meczu.. dawniej super to wyglądało - zapowiedź, zdjęcia, podsumowanie po meczach po całej kolejce - BYŁ PEŁEN PROFESJONALIZM! ;) Teraz to tak od niechcenia wszystko na tej stronie, może by to zmienić, kto za ??
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.