Chcesz mieć aktywny wpływ na tworzenie wizerunku Gminy Chorkówka w Internecie? Zostań dziennikarzem obywatelskim! Dołącz do redakcji portalu chorkowka.net,

Ze względu na nadmiar innych zajęć, nie jestem w stanie poprowadzić tego portalu na takim poziomie, na jakim powinno to być zrobione.

Dziennikarstwo obywatelskie to rodzaj dziennikarstwa uprawianego przez niezawodowych dziennikarzy w interesie społecznym. Jego powstanie i rozwój wiążą się z internetem, bo to medium – w przeciwieństwie do prasy, radia czy telewizji – umożliwia każdemu interaktywne współtworzenie swojej zawartości i jej masowy kolportaż. Internet pozwala na tworzenie i publikację artykułów w czasie rzeczywistym oraz wspólną pracę w sposób wirtualny dziennikarzy z całego świata.

Jeżeli lubisz pisać, chciałbyś napisać coś o okolicy w której mieszkasz, widziałeś coś interesującego, coś Cię bulwersuje, masz pomysł na reportaż, jesteś obiektywny, to zostanie dziennikarzem obywatelskim w portalu chorkowka.net jest łatwiejsze, niż myślisz!

Korzyści ze współpracy z portalem chorkowka.net:
- zdobywanie doświadczenia internetowo - redakcyjnego,
- otrzymanie świadectwa współpracy z portalem w przypadku dalszego wykorzystania artykułów,
- dotarcie z własnym artykułem do mieszkańców Gminy Chorkówka i okolic,
- rozwijanie własnej wiedzy o Gminie i okolicach,
- adres email w domenie chorkowka.net

Wymagania:
Wystarczy być kontaktowym, mieć stały dostęp do internetu, trochę wolnego czasu i umiejętności poprawnego pisania.

Wszystkich zainteresowanych współpracą prosimy o kontakt mailowy z redakcją: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.