Urząd Gminy Chorkówka informuje, że w dniach od 22 do 28 kwietnia 2014r. w wyznaczonych na terenie gminy Chorkówka Punktach Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych odbędzie się zbiórka popiołu i odpadów paleniskowych z terenu Gminy Chorkówka.

Zbiórka zostanie przeprowadzona w godzinach od 10:00 do 17:00 w następujących miejscowościach:
22 kwiecień 2014r. (tj. wtorek) obok Domu Ludowego w Zręcinie
23 kwiecień 2014r. (tj. środa) obok Remizy OSP w Chorkówce
28 kwiecień 2014r. (tj. poniedziałek) obok Domu Ludowego w Kopytowej
28 kwiecień 2014r. (tj. poniedziałek) na placu po starym Domu Ludowym w Kobylanach

Popiół z palenisk domowych powinien być zgromadzony w sposób selektywny, przez co należy rozumieć, że popiół nie może być zmieszany z innymi odpadami. Popiół musi być zgromadzony w oddzielnych workach koloru białego
z napisem POPIÓŁ ( o poj. 50-60 l), które należy uprzednio nabyć bezpośrednio w siedzibie firmy świadczącej usługi wywozu odpadów komunalnych na terenie Gminy Chorkówka, tj. REMONDIS KROeko Sp. z o. o. z siedzibą
w Krośnie, ul. Fredry 1.

UG Chorkówka

~logick

09-04-2014 11:21 8 7

Tak zawarto umowy z odbiorcą zupełnie ignorując osoby starsze i tych co nie mogą dźwigać. To wyraz bezduszności władzy.Ponadto jak to jest, że karani są zawsze Ci co płacą a leserzy pod opieką i potem mamy podrzucane śmieci gdzie popadnie. Panie Wójcie gdzie są służby do tego powołane. Głupie pytanie siedzą na d...ie.
Odpowiedz

~biedronka polna

08-04-2014 20:47 6 2

dlaczego popiół i odpady paleniskowe nie są odbierane z posesji .Przecież nie każdy ma możliwośc przywozu w określone miejsce .W niektórych miejscowosciach jest to stosowane dlaczego nie w naszej gminie ?
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.