Zakończyły się tegoroczne rozgrywki Gminnej Ligi Piłki Siatkowej Amatorów. Była to już III edycja tych rozgrywek. Mecze odbywały się w styczniu i lutym na hali sportowej w Kopytowej.

Ze względu na to, że w tym roku do Ligi zgłosiło się tylko trzy zespoły - spotkania rozgrywano systemem turniejowym. W każdy poniedziałek rozgrywaliśmy turniej z udziałem zgłoszonych drużyn. Po pięciu turniejach klasyfikacja końcowa wyglądała następująco:
1. Świerzowa Polska kapitan - Damian Kłusek
2. Kopytowa kapitan - Arkadiusz Kozubal
3. Żeglce kapitan – Tomasz Laskoś

Na ostatnim turnieju 17 lutego 2014r. podsumowano tegoroczne rozgrywki. Wręczono Puchary, dyplomy i pamiątkowe kubki dla wszystkich uczestników Ligi. Wyróżniono także najlepszych zawodników i wręczono im nagrody specjalne:
Najlepszy atakujący - Damian Kłusek
Najlepszy libero - Damian Szczur
Najlepszy rozgrywający – Michał Kłusek
Najlepszy środkowy - Jakub Rachwał
Najlepszy kibic - Andrzej Cypcar

W ceremonii podsumowującej rozgrywki sportowe udział wzięli - ks. dr Bronisław Wyczawski, Włodzimierz Paluch dyrektor ZSP w Kopytowej, Bogusław Pacek - dyrektor GOK, Tomasz Munia - instruktor GOK.

III Edycje Gminnej Ligi piłki siatkowej sfinansowano ze środków Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Gminie Chorkówka.

Galerię zdjęć z zakończenia III edycji można obejrzeć pod adresem:
picasaweb.google.com/115516713171256212788/Podsumowanie....

gok.chorkowka.pl