Trwają prace nad Strategią Rozwoju Gminy Chorkówka do roku 2024. Urząd Gminy w Chorkówce przygotował specjalną ankietę dla mieszkańców, dzięki której chciałby się bardzo dowiedzieć, w jakim stopniu zaspakajane są potrzeby mieszkańców.

Prace nad Strategią Rozwoju Gminy Chorkówka do roku 2024 zostały uruchomione w ramach projektu realizowanego od 2012 roku pn.: "Kompetentny urzędnik to przyjazny urząd" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Priorytet V. Dobre rządzenie, Działanie 5.2 Wzmocnienie potencjału administracji samorządowej, Poddziałanie 5.2.1 Modernizacja zarządzania w administracji samorządowej).

Strategia będzie dokumentem wyznaczającym kierunki rozwoju naszej Gminy na kolejne lata. Bardzo ważne są Państwa opinie o Gminie. Zespół opracowujący strategię bardzo chciałby się dowiedzieć, w jakim stopniu zaspakajane są potrzeby mieszkańców, dlatego prosimy o szczere i wyczerpujące wypowiedzi. Ankieta jest anonimowa. Z góry dziękujemy za udział w naszym badaniu. Do 24 lutego br. trwa konsultacja, której celem jest określenie poziomu życia w Gminie dzisiaj i wyznaczenie dróg rozwoju na najbliższe lata. - czytamy na stronie Urzędu Gminy w Chorkówce.

Mieszkańcy mogą wyrazić swoje opinie poprzez wypełnienie ankiety za pośrednictwem Internetu:
http://cyfrowademokracja.pl/index.php/konsultacje-spoleczne/strategia-rozwoju-gminy-chorkowka

Urząd Gminy w Chorkówce przygotował także wersję papierową, dostępną Biurze Obsługi Klienta.

Czekamy na Wasza szczere, wyczerpujące, kulturalne i poparte argumentami komentarze.

~kibooll

08-02-2014 23:23 7 8

Orlik Orlik Orlik wszystkie gminy mają tylko gmina Chorkówka niema jedyna w Powiecie krośnieńskim . To jest katastrofa dla młodego pokolenia .
Odpowiedz

~jan

08-02-2014 20:19 7 6

HAHAHA ...ankieta?? ona nic nie rozwiążę jak władza nic nie potrafi robić...
no oprócz zatrudnia swoich PSl-owców w ARiMR co wykazała ost kontrola zwłaszcza na Podkarpaciu...
Odpowiedz

~mieszkaniec

08-02-2014 09:46 4 10

[quote name="Faliszowiak"]Nasze potrzeb są takie jak nasze boisko za sponsorowane przez naszego ukochanego wójta...i do dziś pamiętam jego słowa na nasze uwagi "a co wyście chcieli Wembley ??"

Panie Wójcie przez 8 lat nic Pan nie zrobił dla naszej gminy chyba ze liczyć jako osiągniecie poniesienie sobie wynagrodzenia i podatków dla mieszkańców!![/quote]
i rozbudowanie w gminie co sobotniej rozrywki
Odpowiedz

~Faliszowiak

08-02-2014 00:25 5 5

Nasze potrzeb są takie jak nasze boisko za sponsorowane przez naszego ukochanego wójta...i do dziś pamiętam jego słowa na nasze uwagi "a co wyście chcieli Wembley ??"

Panie Wójcie przez 8 lat nic Pan nie zrobił dla naszej gminy chyba ze liczyć jako osiągniecie poniesienie sobie wynagrodzenia i podatków dla mieszkańców!!
Odpowiedz

~f

07-02-2014 16:19 10 8

Dziwna ta ankieta. Powinna byc możliwość dodania odpowiedzi "nie mam zdania". Przecież jeżeli nie jestem niepełnosprawny to nie wiem jakie są udogodnienia bo z nich nie korzystam, podobnie ze wspieraniem przedsiębiorstw - nie wiem, nie jestem przedsiębiorcą.
Niestety algorytm ankiety zmusza mnie do zaznaczenia jakiejś odpowiedzi i tak też muszę coś zaznaczyć. Zaznaczam "średnio", ale przecież to nie prawda, bo sytuacja może być bardzo zła (i wtedy poprawiam statystykę), albo bardzo dobra (i wtedy ją zaniżam). Podobnie z koniecznością zaznaczania 3 rzeczy, gdzie muszę coś na siłę kombinować bo moje 2 odpowiedzi nie wystarczą.

Brawo za przygotowanie ankiety, jest dobra, ale bardzo niedopracowana.
Odpowiedz

~CyfrowaDemokracja.pl

07-02-2014 12:56 7 8

Pełne oświadczenie redakcji portalu CyfrowaDemokracja.pl w sprawie niedopatrzeń znajdą Państwo pod adresem:

http://cyfrowademokracja.pl/index.php/konsultacje-spoleczne/strategia-rozwoju-gminy-chorkowka
Odpowiedz

~czarny

07-02-2014 12:35 6 9

[quote name="Zręcin"][quote name="Ojojoj"]Ludzie jest lepszy motyw w ostatnim pytaniu nie ma na liscie miejscowosci Zręcina :o :o :o czy to przypadek, blad, celowe dzialanie? Czy mieszkancy Zręcina nie moga wypenic tej ankiety?[/quote]
w 2024 roku Zręcin będzie po prostu osobna gminą 8) i dlatego nie ma na liście Zręcina ;-)[/quote]
i tak trzymać
Odpowiedz

~mieszkaniec

07-02-2014 12:34 7 6

[quote name="1"]nawet ankiety nie zrobią sami dobrze tylko kopiują od innych: "Jeżeli nie to proszę wpisać od ilu lat mieszka Pani/Pan w Gminie Besko"[/quote]
W Besku nie imprezują jak w Gminie Chorkówka co sobotę tylko biorą się za konkretną robotę
Odpowiedz

~3x3

07-02-2014 12:32 7 10

[quote name="zapa"]Ankieta sobie, potrzeby sobie a dróg na Przylaskach jak nie było tak nie ma![/quote]
jakie drogi na przylaskach w większości w Zręcinie nie ma dróg
Odpowiedz

~CyfrowaDemokracja.pl

07-02-2014 12:20 7 3

[quote name="zapa"]Ankieta sobie, potrzeby sobie a dróg na Przylaskach jak nie było tak nie ma![/quote]

Mamy nadzieję, że napisał Pan o tym w ankietach i problem znajdzie się w diagnozie, a tym samym znajdzie się w Strategii.
Odpowiedz

~zapa

07-02-2014 12:13 10 6

Ankieta sobie, potrzeby sobie a dróg na Przylaskach jak nie było tak nie ma!
Odpowiedz

~CyfrowaDemokracja.pl

07-02-2014 09:27 5 7

Szanowni Państwo!
Przede wszystkim - bardzo przepraszamy mieszkańców Zręcina za pominięcie ich miejscowości. Mieszkańcy Zręcina jak najbardziej mogą wypełniać ankiety i gorąco ich do tego zachęcamy.
Dziękujemy również za czujność. Jesteśmy mile zaskoczeni Państwa aktywnością – o 7 rano musieliśmy budzić naszego informatyka, aby poprawił wskazane błędy ;-)
Podobna ankieta jest realizowana w kilku gminach, aby możliwe było porównanie ich wyników. Powielanie ankiet jest zabiegiem celowym, a nie bezmyślnym kopiowaniem i naruszaniem praw autorskich. W ankiecie zaakceptowanej przez urząd gminy nie znajdowały się żadne błędy.
Proszę się nie zniechęcać – wyniki ankiety mają duże znaczenie dla pisania Strategii Rozwoju Gminy Chorkówka. Serdecznie zapraszamy do wypełniania oraz informowania znajomych o prowadzonej konsultacji.
Pozdrawiamy!
Zespół portalu CyfrowaDemokracja.pl
Odpowiedz

~Zręcin

07-02-2014 08:15 8 2

Widać że Urzędnicy Gminy Chorkówka czytają komentarze :P
Szybciutko dodali Zręcin do listy tylko że:
1. W złej kolejności
2. Bez polskich znaków
3. W złej odmianie

Gratulacje! :D :D :D :D :D :D
Odpowiedz

~Zręcin

07-02-2014 07:56 11 6

[quote name="Ojojoj"]Ludzie jest lepszy motyw w ostatnim pytaniu nie ma na liscie miejscowosci Zręcina :o :o :o czy to przypadek, blad, celowe dzialanie? Czy mieszkancy Zręcina nie moga wypenic tej ankiety?[/quote]
w 2024 roku Zręcin będzie po prostu osobna gminą 8) i dlatego nie ma na liście Zręcina ;-)
Odpowiedz

~Ojojoj

07-02-2014 07:37 9 7

Ludzie jest lepszy motyw w ostatnim pytaniu nie ma na liscie miejscowosci Zręcina :o :o :o czy to przypadek, blad, celowe dzialanie? Czy mieszkancy Zręcina nie moga wypenic tej ankiety?
Odpowiedz

~uuuuu

07-02-2014 07:23 5 10

[quote name="1"]nawet ankiety nie zrobią sami dobrze tylko kopiują od innych: "Jeżeli nie to proszę wpisać od ilu lat mieszka Pani/Pan w Gminie Besko"[/quote]
Uuuuuuuu ale wtopa ciekawe co na Gmina Basko, prawa aitorskie..... uuuuuuu
Odpowiedz

~1

06-02-2014 23:33 7 7

nawet ankiety nie zrobią sami dobrze tylko kopiują od innych: "Jeżeli nie to proszę wpisać od ilu lat mieszka Pani/Pan w Gminie Besko"
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.